والیبالیست‌های راهیاب ملل کردستان برابر پیکان تهران شکست خوردند

سنندج - ایرنا - تیم والیبال جوانان راهیاب ملل کردستان در چهارچوب هفته سوم رقابت های سوپر لیگ برتر باشگاه های کشور برابر پیکان تهران شکست خوردند.

به گزارش ایرنا، هفته سوم رقابت های سوپر لیگ والیبال باشگاه های کشور شامگاه دوشنبه با دیدار تیم های راهیاب ملل کردستان و پیکان تهران پیگیری شد.

والیبالیست‌های جوان راهیاب ملل کردستان در این دیدار حساس همچون بازی روز گذشته خود بسیار ضعیف ظاهر شدند و در سه ست پیاپی نتیجه را به حریف قدرتمند خود واگذار کردند.

ست اول این دیدار با نتیجه ۲۵ بر ۱۱، ست دوم ۲۵ بر ۲۰ و ست سوم نیز ۲۶ بر ۲۴ به سود پیکان تهران رقم خورد تا نماینده کردستان در سومین بازی خود در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور متحمل دومین شکست خود شود.

تیم جوانان والیبالیست راهیاب ملل کردستان در بازی نخست خود فولاد سیرجان را شکست دادند اما در بازی دوم و سوم به ترتیب برابر تیم‌های هورسان رامسر و پیکان تهران شکست خوردند.

سرمربی تیم والیبال جوانان راهیاب ملل کردستان در این ارتباط به ایرنا گفت: بازی خوبی را برابر تیم قدرتمند پیکان تهران انجام دادیم و از بازیکنان تیم کاملا رضایت دارم.

مهدی دریایی نژاد افزود: متاسفانه تیم والیبال جوانان راهیاب ملل کردستان دیر بسته شد و قبل از شروع لیگ برتر والیبال جوانان باشگاه های کشور تنها ۴ جلسه تمرینی برگزار کرد در حالی که سایر تیم ها از ماه ها قبل تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده و با آمادگی کامل در این مسابقات حضور پیدا کرده اند.

وی یادآور شد : مصدومیت بازیکنان تیم و ضعف بازیکن در پست های مختلف از دیگر دلایلی است که تیم جوانان راهیاب ملل کردستان با آن گریبانگیر است و باعث شد در برابر تیم های هورسان رامسر و پیکان تهران نتیجه را واگذار کنیم. 

دریایی نژاد اضافه کرد: تیم راهیاب ملل کردستان در این دوره باتوجه به قواعد هیات والیبال استان کردستان و خود باشگاه راهیاب ملل کردستان بیشتر از بازیکنان بومی استفاده می کند به طوریکه از ۶ بازیکن اصلی درون بازی ۵ بازیکن آن بومی است و از ظرفیت بازیکن خوب غیر بومی محروم هستیم.

وی گفت: امروز تیم استراحت دارد و فردا به مصاف تیم قدرتمند سایپای تهران می رود و امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی را به دست بیاوریم.

سرمربی تیم الیبال جوانان راهیاب ملل کردستان با تقدیر و تشکر از امانج کریمی بازیکن تیم والیبال راهیاب ملل کردستان گفت : یکی از بازیکنان خوب ما در برابر پیکان تهران بود که بیشترین امتیازات را کسب کرد .

وی در پایان گفت: باتوجه به دیر بسته شدن تیم و نداشتن جلسات تمرینی کافی و همچنین نبود بازیکنان خوب، امیدواریم بتوانیم از این بازی ها تجربه خوبی کسب کنیم و برای سال های بعد با قدرت در برابر حریفان ظاهرا شویم.

تیم والیبال جوانان راه‌یاب ملل کردستان در گروه ب این مسابقات با تیم‌های سپاهان اصفهان، پیکان تهران، شهرداری ورامین، هورسان رامسر و فولاد سیرجان همگروه است، تیم شایسته کردستانی با کادر فنی و بازیکنان بومی در این دوره از مسابقات حضور دارد.

لیگ برتر مسابقات والیبال جوانان باشگاه‌های کشور در بندر انزلی با حضور ۱۴ تیم در ۲ گروه هفت تیمی در حال برگزاری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها