دیدار اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با خانواده شهید فخری زاده

تهران - ایرنا - اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با حضور در منزل دانشمند شهید دکتر فخری زاده بر ادامه راه و سیره این دانشمند برجسته و ممتاز کشور که همچون خاری در چشم دشمنان بود، تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در این دیدار از اراده و عزم مجلس شورای اسلامی بر پیگیری پرونده ترور دانشمند هسته ای و دفاعی دکتر محسن فخری زاده تاکید کرد و افزود:  جایگاه و خدمات ارزنده و شایسته شهید دکتر فخری زاده در حوزه پدافند هسته ای و ارتقا قدرت دفاعی ایران اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست و بی تردید با نقش آفرینی موثر این شهید والامقام توانستیم به امنیت و اقتدار مثال زدنی در سطح منطقه و بین الملل دست یابیم.

وی خاطرنشان کرد: با جلسات و مذاکرات متعدد انجام شده با مسئولان و متولیان امنیتی، این پرونده ترور در مسیر بسیار خوبی، قرار گرفته و در دست پیگیری است و انشاالله ملت بزرگ ایران اسلامی تقاص خون این شهید عزیز را از دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران پس خواهد گرفت.

عمویی با تاکید بر تحقق فرمان مقام معظم رهبری در مجازات آمران و عاملان این جنایت غیرانسانی افزود: فرزندان برومند ایران اسلامی  با ادامه راه و سیره علمی این دانشمند دفاعی و هسته‌ای، کشور را به قله های پیشرفت و ترقی خواهند رساند.

 در این دیدار سارا فلاحی رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی، زهره الهیان رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی و ابراهیم عزیزی رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و وحید جلال زاده حضور داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =

سرخط اخبار سیاست