پرداخت تسهیلات ویژه اصحاب فرهنگ و هنر قم ادامه می‌یابد

قم- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم گفت: فرصت ثبت‌نام و بهره‌مندی از تسهیلات متعدد حمایتی دولت ویژه اصحاب فرهنگ و هنر تمدید شده است.

به گزارش دوشنبه شب ایرنا، سید موسی حسینی کاشانی با اعلام این خبر افزود: ثبت‌نام دریافت ۲ نوع تسهیلات حمایتی برای کسب و کارهای فرهنگی، هنری و رسانه‌ای در سامانه تحفه امکان‌پذیر است.

وی اضافه کرد: تسهیلات بانک آینده با کارمزد ۱۶ درصد که ثبت تقاضای این تسهیلات بدون محدودیت زمانی و میزان درخواستی تا اطلاع ثانوی ادامه دارد و تسهیلات صندوق کارآفرینی امید با کارمزد چهار درصد نیز تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان می‌باشد.

وی ادامه داد: ۲۰ درصد از میزان کل این تسهیلات (۲۰۰ میلیارد تومان) به تقاضاهای بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان و پس از بررسی در کارگروه ملی اعطا می‌شود.

حسینی کاشانی تصریح کرد: به دلیل اختلال روزهای اخیر در سامانه تحفه، مهلت ثبت‌نام به محض رفع مشکل کندی سرور به مدت سه روز تمدید خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: ثبت‌نام مرحله دوم تسهیلات کرونایی با کارمزد ۱۲ درصد در سامانه کارا (وزارت کار) از اول دی ماه و به محض ابلاغ دستورالعمل آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: البته دریافت تسهیلات مرحله دوم کارا، برای افرادی امکان‌پذیر است که از طریق پیامک و یا اطلاعیه معاونت‌های تخصصی، مشمول دریافت اعلام می‌شوند./

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها