نتایج چهارمین روز رقابت‌های هندبال لیگ دسته یک مشخص شد

لارستان ایرنا- نتایج چهارمین روز رقابت‌های هندبال مردان لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور در گروه ج (رده سنی بزرگسالان) که به میزبانی لارستان در استان فارس برگزار شده، مشخص شد.

به گزارش ایرنا چهارمین روز از این رقابت‌ها امروز (یکم دی ماه ۹۹) با سه دیدار برگزار شد که در نخستین بازی، تیم‌های رعدپدافند و آروین مهر شهر کرد به مصاف هم رفتند و این مسابقه با نتیجه ۳۲ بر ۲۷ به نفع رعدپدافند تهران پایان یافت.

در دومین بازی، تیم‌های میناب هرمزگان و دانشگاه آزاد خاتم یزد با هم مسابقه دادند که تیم دانشگاه آزاد خاتم یزد با نتیجه ۲۳بر ۳۴ از حریف خود شکست خورد.

در بازی سوم، تیم هندبال لارستان میزبان این رقابت‌ها به مصاف تیم خرم آباد رفت که در این دیدار، دومین شکست هنبدبال لارستان رقم خورد و میزبان با نتیجه ۱۸ بر ۲۵ بازی را به حریف خود واگذار کرد.

رقابت‌های هندبال مردان لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور در رده سنی بزرگسالان در گروه ج، از روز جمعه (بیست و هشتم آذرماه ۹۹) در سالن خالی از تماشاگر رزمی پوش شهر لار آغاز شد.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان گفت: این رقابت‌ها به مدت یک هفته (چهارم دی ماه ۹۹) در شهر لار ادامه دارد و ۲ تیم برتر این دوره از رقابت‌ها، جواز حضور در لیگ برتر هندبال مردان کشور را کسب می‌کنند.

محمد حسن طیبی اظهار داشت: ۲۴ تیم در رقابت‌های لیگ دسته یک کشور حضور دارند که در گروه ج این رقابت‌ها تیم‌های میناب هرمزگان، خرم آباد، دانشگاه آزاد خاتم یزد، رعد پدافند یزد و آروین مهرشهرکرد و همچنین تیم هندبال لارستان در این گروه قرار دارند.

شهرستان لارستان دارای بیش از ۵۰ هیات ورزشی در رسته‌های مختلف است که در قالب حدود هشت هزار ورزشکار ساماندهی شده‌اند. این شهرستان به مرکزیت شهر لار در فاصله ۳۷۸ کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها