توضیح باشگاه پرسپولیس درباره اعتراض به لغو بازی با ذوب‌آهن

تهران_ ایرنا_ باشگاه پرسپولیس توضیحاتی را در مورد اعتراضش به لغو بازی با ذوب آهن در هفته پنجم لیگ برتر ارائه داد.

به گزارش ایرنا، یکی از اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در تازه‌ترین اظهارنظر خود عنوان کرده از سوی باشگاه پرسپولیس به هیچ عنوان نامه‌ای در مورد دلایل لغو بازی با ذوب‌آهن دریافت نکرده و مستنداتی هم نیامده که بخواهند به آن ورود کنند. 

باشگاه پرسپولیس درهمین راستا و برای تنویر افکار عمومی اعلام کرد روز 23 آذرماه، نامه باشگاه پرسپولیس خطاب به حیدر بهاروند رییس سازمان لیگ ارسال شد و در آن نامه، خواستار روشن شدن سه موضوع در خصوص لغو دیدار با ذوب‌آهن اصفهان بودیم: 
یک) اعلام دقیق دلایل لغو این دیدار. 
دو) ایجاد شرایط برابر پس از بازگشت از فینال لیگ قهرمانان آسیا برای تیم‌ها و جلوگیری از ایجاد فشردگی مسابقات. 
سه) پیگیری موضوع لغو بازی و تخلفات احتمالی باشگاه ذوب‌آهن در رعایت پروتکل‌های اعلامی.

با این حال، بابت بی‌اطلاعی یکی از اعضای کمیته انضباطی از دریافت چنین نامه‌ای تعجب می‌کنیم؛ آن هم در شرایطی که ظهر امروز، پیرو اعتراض قبلی خود، نامه جدیدی به سازمان لیگ ارسال کردیم و خواستار تعیین تکلیف فوری دیدار با ذوب‌آهن شدیم. 

باید دید به چه دلیلی دوستان ما در کمیته انضباطی حتی از ارسال نامه باشگاه هم ابراز بی‌اطلاعی می‌کنند و از کلمه «ابدا» درمورد دریافت نامه سود می‌برند. بدون تردید ساختار اداری و ثبت شماره نامه در دبیرخانه بهترین راه برای کشف حقیقت است. 

در اطلاعیه باشگاه پرسپولیس خاطرنشان شده است: در نهایت اینکه انتظار می‌رود مسوولان فدراسیون فوتبال در قبال مصاحبه‌های بدون اطلاع مسوولان مربوطه خود سختگیری بیشتری به خرج دهند و به جای تکذیب فوری مسائل یا اظهارنظر بدون مطالعه، به بررسی بیشتر موارد حرفه‌ای و شغلی خود بپردازند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha