رانندگان برگزیده ناوگان حمل و نقل دورن شهری پاکدشت تجلیل شدند

تهران- ایرنا- رانندگان برگزیده ناوگان حمل و نقل درون شهری پاکدشت همزمان با هفته حمل و نقل و ترافیک تجلیل شدند.

شهردار پاکدشت در این مراسم که روز دوشنبه در سالن‌ همایش‌های تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون، رانندگان حمل و نقل عمومی با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی، اخلاق و منش خوب و وظیفه شناسی همانند مدافعان سلامت، نسبت به جابجایی مسافران و خدمت‌رسانی به مردم با رعایت حریم و حقوق شهروندی اقدام کرده‌اند.

محسن تاجیک افزود: رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی پاکدشت، الگوی رفتار ترافیکی سایر شهروندان هستند که تلاش می‌کنند با احترام به قوانین راهنمایی، ضمن کاهش حوادث جاده‌ای، عمل به قانون را در جامعه نهادینه کنند.

وی تصریح کرد: مشکلاتی مثل بیمه رانندگان و نبود امکانات اولیه مناسب در پایانه‌های تاکسی از جمله دغدغه‌های بحق این قشر زحمت کش است که با تعامل مسوولان پیگیری شده و رفع می‌شود.

تاجیک گفت: در راستای توسعه پایدار شهری و عدالت اجتماعی، گام‌های مثبتی برداشته شده و در سایه همکاری و همراهی شهرداری و شورای شهر،  تحولات مناسبی در سازمان حمل و نقل به وجود می‌آید تا رضایرضایت شهروندان جلب شود.

وی از نبود فضای مناسب به عنوان پارکینگ در مرکز شهر به عنوان یکی از معضلات مهم ترافیکی شهرستان یاد کرد و از پیگیری ایجاد این مرکز خبر داد.

در این مراسم از ۱۵ راننده برتر ناوگان حمل و نقل عمومی که به قوانین پایبند بوده و طی یک‌سال گذشته، هیچ تخلف رانندگی از سوی آنان رخ نداده بود، تجلیل به عمل آمد.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

سرخط اخبار استان‌ها