توضیحات مدیر فنی تیم کشتی آزاد استقلال در مورد حواشی لیگ

تهران _ ایرنا _ مدیر فنی تیم کشتی آزاد استقلال در خصوص حاشیه‌های فینال لیگ گفت: اگر اعتراضی نسبت به چینش نفرات بود باید بعد از پایان مسابقات انجام می‌شد.

به گزارش ایرنا، محمد طلایی  روز دوشنبه در مورد اینکه چرا استقلالی‌ها تیم شان را در فینال با ۶ کشتی گیر به میدان فرستادند، اظهار داشت: من بیمار بودم و از دور برگشت تا فینال در حدود ۱۰ روز در خدمت دوستان نبودم و صبح هم با فاصله آمدم و تیم‌مان برنده شد. در جریان نبودم آنها در اعتراض به موضوعاتی می‌خواهند به این نحو چینش کشتی گیر داشته باشند. بعد با من تماس گرفتند که تیم تان را بفرستید. در جایی که همه بزرگان برای فینال لیگ جمع شدند و من هم در جریان هستم چگونه مجوز لیگ گرفته شده که کشتی در این شرایط مسابقاتش را برگزار کند و مردم پای تلویزیون منتظر مسابقه هستند، اگر اعتراضی هست باید بعد از مسابقه باشد.

وی در مورد اعتراض استقلال به کشتی نگرفتن یونس امامی گفت: آنها با یونس به مشکل خورده بودند. این کشتی گیر بعد از مسابقه با من تماس گرفت و گفت من ۷۴ کیلوگرم با تیم قرارداد بستم. خود من هم پیشنهادم همیشه به کشتی گیران این بوده که بابت پول، ورزش قهرمانی‌شان را زیر سوال نبرند. او یک بار هم برای استقلال در ۷۰ کیلو کشتی گرفت و در اختیار تیم بود. هر جوری حساب کردم بچه‌ها باید کشتی می‌گرفتند چون کشتی ورزش پهلوانی است. البته امری هم به کسی نکردم، خواستم کشتی بگیرند.

قهرمان سابق کشتی جهان ادامه داد: من حرفم مشورتی بود، محمود اسماعیل‌پور، هادی حبیبی هم بودند، سرمربی تیم و اعضای کادرفنی زحمت کشیده بودند، اول تیم را برای ارومیه جمع کرده بودیم و بعد با تیم رضا یزدانی یکی شدیم. همه خانواده کشتی می‌دانند با کسی تعارف نمی‌کنم. به بچه‌ها گفتم وظیفه شما کشتی گرفتن هست، ما امروز ممکن است با دبیر بحث‌مان شود و شما این وسط محروم شوید، واقعا ارزشی ندارد که شما هزینه بدهید. 

طلایی در خصوص تست مثبت و منفی امیر محمدی و اعتراض استقلالی‌ها به این موضوع هم گفت: ظاهرا فدراسیون و استقلال بر سر تست مثبت و منفی این کشتی گیر به اختلاف خورده بودند. تست گرفته شده از سوی فدراسیون مثبت بود و بعد استقلال تست منفی آورد. به نظر من اگر این کشتی گیر کرونایی بوده و به سالن آمده باشد کار خیلی غلطی بوده است. من با دبیر هم دوره و رقیب بودم، اما حرف حق و ناحق را باید گفت. اگر چنین حرکتی شده اصلا درست نیست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

سرخط اخبار ورزش