ریشه بسیاری از ناهنجاری‌های سیاسی و امنیتی، معضلات اجتماعی است

ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر لزوم حل مسائل و معضلات اجتماعی گفت: ریشه بسیاری از ناهنجاری های سیاسی و امنیتی، معضلات اجتماعی است.

علی مصطفوی روز دوشنبه در دومین جلسه ساماندهی امور متکدیان و کودکان خیابانی آذربایجان غربی، افزود: همه مسوولان دستگاه های اجرایی باید در جهت کاهش معضلات اجتماعی گام های اساسی بردارند و بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) به تنهایی نمی توانند برنامه های دولت برای کاهش آسیب های اجتماعی را عملیاتی سازند.

وی همچنین بر نقش مردم و سازمان های مردم نهاد در کمک به افراد آسیب پذیر در راستای کاهش معضلات اجتماعی تاکید کرد و ادامه داد: مردم ایران اسلامی نشان دادند که در هر جا که لازم باشد آستین بالا می زنند و کمک می کنند و نمونه این همت عالی مردم را در جمع آوری و توزیع کمک های مومنانه به افراد آسیب دیده از کرونا می توان مشاهده کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی اضافه کرد: مردم کشورمان در کمک به افراد آسیب دیده جانانه همت کرده و صحنه های زیبایی از کمک به نیازمندان خلق می کنند.

مصطفوی از رسانه ها نیز خواست تا با تهیه گزارش و برنامه های مختلف در جذب افراد خیر و نیکوکار برای حمایت از کودکان کار و آسیب دیده کمک کنند.

وی از شهرداری ارومیه نیز خواست تا گرمخانه در حال احداث در شهر ارومیه را تا پایان امسال به بهره برداری رسانده تا در صورت نیاز افراد نیازمند که سرپناهی ندارند از امکانات این گرمخانه بهره‌مند شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها