دعوت وزنه‌بردار گلستانی به اردوی تیم ملی زنان و چند خبر کوتاه

گرگان - ایرنا - نتایج ورزشکاران گلستان در مسابقات تنیس قهرمانی کشور، دعوت وزنه‌بردار گلستانی به اردوی تیم ملی زنان و اهدای ۲۲ سری جهیزیه به نوعروسان گمیشان از جمله اخبار کوتاه روز دوشنبه گلستان است.

در آغاز رقابت های تنیس رده های سنی کشور، مهزیار و مهدی شیخ فندرسکی تنیسورهای زیر ۱۶ سال گلستان بر حریفان خود غلبه کردند.

این رقابت ها از ۲۹ آذر در تهران آغاز شده و تیم گلستان با چهار تنیسور در ۲ بخش زیر ۱۶ و ۱۸ سال در این مسابقات شرکت کرده است.

**

فاطمه رضانژاد از گلستان به همراه ۱۰ ورزشکار دیگر استان های کشور به اردوی آماده سازی تیم ملی بزرگسالان دعوت شد.

این اردو از دوم دی‌ماه در سیستان و بلوچستان آغاز شده و به مدت ۲ هفته ادامه دارد.

**

معاون سرمایه‌ گذاری و تامین منابع اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان از تصویب ۱۲ طرح سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری خبر داد و گفت: این طرح‌ها شامل سه طرح اقامتگاه بوم‌گردی، چهار مجتمع گردشگری تفریحی و سرگرمی، ۲ سفره‌خانه سنتی، یک هتل، یک هتل‌ آپارتمان و یک طرح گردشگری کشاورزی با پیش‌بینی حجم سرمایه‌گذاری ۴۱۴ میلیارد ریال است.

**

مدیر امور منابع آب گرگان و آق قلا از اتمام عملیات دیواره سازی مسیل توشن به طول ۹۰ متر با مجوز این امور و هزینه شخصی مالک خبر داد و گفت: با این دیواره سازی مسیل در مجرای اصلی خود هدایت شده و از آسیب رساندن به دیواره‌های مسیل ها و اراضی مجاور آن با سایر کاربری‌ها، جاده و دیگر تأسیسات زیربنایی جلوگیری می شود.

**

فرماندار گمیشان گفت: ۲۲ سری جهیزیه شامل یخچال فریزر، جاروبرقی، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و تلویزیون به ارزش بیش از ۲ میلیارد و ششصد میلیون ریال به نوع عروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) گمیشان اهدا شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها