۱۰ ورزشکار کرمانشاهی به تیم ملی فوتبال جانبازان و معلولان دعوت شدند

کرمانشاه- ایرنا- رییس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولان کرمانشاه از دعوت ۱۰ ورزشکار استان به اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره کشور خبر داد.

عزت الله پرنیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسلم خزایی، احسان معصوم زاده، مسعود شکربیگی، نوید جهانگرد،  جاسم بخشی،  مهدی بخشی، مسعود ژولیده،  شمس الدین شهبازی،  شهاب رحیمی و ساسان نیلوفر ورزشکاران کرمانشاهی دعوت شده به اردوی تیم ملی هستند.

وی ادامه داد: اردوی تیم ملی فوتبال جانبازان و معلولان از امروز (اول دی) در تهران آغاز و تا روز دوشنبه آینده (۸ دی) ادامه پیدا می کند.

پرنیان تصریح کرد: نفرات منتخب اردوهای تیم ملی به مسابقات جهانی فوتبال هفت نفره که شهریور سال آینده در ایتالیا برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان کرمانشاه همچنین با اشاره به آمادگی خوب ورزشکاران کرمانشاهی دعوت شده به اردو، گفت: کرمانشاه همواره در مسابقات پارالمپیک، جهانی و آسیایی چند ملی پوش در ترکیب نهایی داشته است.

وی خاطرنشان کرد: نفرات دعوت شده به اردوی مقدماتی تیم ملی فوتبال جانبازان و معلولان ایران در هفته های اخیر و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی،  تمرینات خوبی را زیرنظر امجدیان مربی خود و در زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی جانبازان و معلولان که با همت مدیرکل ورزش و جوانان استان آماده شد، پشت سرگذاشته اند.

پرنیان در پایان گفت: توجه به ورزش های جانبازان و معلولان کرمانشاه می تواند باعث سربلندی ورزش استان شود چرا که ورزشکاران توانمندی در رشته های مختلف داریم.

در استان کرمانشاه بالغ بر ۲۰۰ ورزشکار در ۱۶ رشته ورزشی زیرنظر هیات ورزش های جانبازان و معلولان فعالیت می کنند.

سرخط اخبار استان‌ها