آیت الله کرمانی انتخاب رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تبریک گفت

تهران - ایرنا - رییس جامعه روحانیت مبارز در پیامی انتخاب آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری به ریاست جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تبریک گفت.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز، در پیام آیت الله محمد علی موحدی کرمانی خطاب به آیت الله حسینی بوشهری آمده است: بر خود لازم می‌دانم از طرف هیات رییسه و اعضای شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز انتخاب شایسته جنابعالی را که از چهره‌های شاخص و ممتاز حوزوی و دینی انقلاب هستید، به ریاست «شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم» تبریک عرض کنم.

موحدکرمانی در این پیام تصریح کرد: بدیهی است که این توفیق، نشانگر حسن اعتماد جامعه علماء و بیانگر تلاش خالصانه و صادقانه جنابعالی است.

این پیام می‌افزاید: لازم است با گرامیداشت یاد و خاطره فقیه بصیر و انقلابی مرحوم آیت الله حاج شیخ محمد یزدی، برای جنابعالی و منتخبین جدید توفیق و سربلندی روز افزون مسالت کنم. انشاءالله که تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم موید و مستدام باشید.

آیت الله حسینی بوشهری به عنوان رییس جدید جامعه مدرسین حوزه علمیه روز جمعه با رای اکثریت قاطع اعضاء به ریاست جامعه مدرسین انتخاب شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار سیاست