معاون وزیر بهداشت: ۱۵ هزار تخت به بیمارستان‌های کشور اضافه می‌شود

تهران- ایرنا- معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه ١٥ هزار تخت برای بیمارستان های کشور در نظر گرفته شده است، گفت: از این تعداد سه هزار تخت تا پایان سال به بیمارستان های تهران اضافه می‌شود.

قاسم جان بابایی روز دوشنبه در جریان بازدید از بیمارستان در دست احداث اسلامشهر افزود: برغم شرایط سخت اقتصادی، دولت برای تکمیل بیمارستان های در دست احداث به ما کمک کرد.

وی ادامه داد: با استفاده از ظرفیت بانک ها در تلاش هستیم بیمارستان ٤٠٠ تختخوابی شهرستان اسلامشهر را تا پایان سال تکمیل کنیم.

جان بابایی تصریح کرد: همچنین بیمارستان شهرستان قدس آماده بهره برداری است و بیمارستان ملارد نیز تا دو یا سه ماه آینده تکمیل می شود.  

مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر نیز در این بازدید پیشرفت فیزیکی این بیمارستان را ٥٠ درصد عنوان کرد و گفت: برای تکمیل ساختمان بیمارستان اسلامشهر ٢٥٠ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است.

در بازدید از بیمارستان اسلامشهر، مسعود مرسلپور فرماندار این شهرستان، قاضی زاده هاشمی نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، مهدی شریفیان نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس قاسم جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت را همراهی می‌کردند.  

شهرستان اسلامشهر با حدود ٨٠٠ هزار نفر جمعیت در غرب تهران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها