برنامه‌های هفتمین روز جشنواره سراسری تئاتر «مقاومت»

تهران- ایرنا- برنامه‌های پخش برخط (آنلاین) هفتمین روز جشنواره تئاتر «مقاومت» در بخش‌های صحنه‌ای، دانشجویی، کودک و نوجوان و مهمان به همراه کارگاه آموزشی و نشست‌های تحلیل و بررسی نمایش‌ها اعلام شد.

هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر «مقاومت» هفتمین روز خود را امروز دوشنبه (اول دی‌) با پخش برخط (آنلاین) نمایش‌ها در بخش‌های صحنه‌ای، دانشجویی، کودک و نوجوان، مهمان و خیابانی به همراه برپایی کارگاه آموزشی و نشست‌های تحلیل و بررسی نمایش‌های شرکت‌کننده برگزار می‌کند.

در بخش صحنه‌ای، نمایش‌های سگک به نویسندگی کهبد تاراج و کارگردانی رضا بهرامی از تهران، میراشکار به نویسندگی بهناز دوستی و کارگردانی حمیدرضا هراسانی از مازندارن و نمایش «لیلیت» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا شاه‌مردی از قم از سایت تیوال پخش می‌شوند.

همچنین در بخش دانشجویی امروز، نمایش خاطرات خانه‌ای که نیست به نویسندگی کامران شهلایی و کارگردانی مشترک محمدجواد شریفی و پریا بابایی از دانشگاه آزاد اراک به صورت آنلاین پخش می‌شود.

در ادامه برنامه‌های هفتمین روز هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت نیز نمایش‌های خون رقصه به نویسندگی و کارگردانی رضا صابری از مشهد و زیپ به نویسندگی علی دل‌پیشه و کارگردانی کیانوش ایازی از تهران در بخش مهمان پخش خواهند شد.

نمایش‌های کوچه برزیلیا به نویسندگی سینا شفیعی و کارگردانی محمد اسماعیل‌زاده‌ها از البرز و نمایش اشک عروسک به نویسندگی ندا اعتمادی‌کیا و کارگردانی مشترک هاجر جان‌نژاد و ندا اعتمادی‌کیا از آبادان هم در بخش کودک و نوجوان پخش می شوند.

علاقه‌مندان برای تماشای آثار بخش‌های صحنه‌ای، دانشجویی، مهمان و کودک و نوجوان می‌توانند از ساعت ۱۲ تا ۲۴ هر روز در روزهای برگزاری جشنواره به سایت تیوال مراجعه کنند.

بخش خیابانی این دوره از جشنواره هم اجراهای خود را امروز با پخش آنلاین نمایش‌های او پهلوان اکبره به نویسندگی افشین سلطانی و کارگردانی مصطفی دهشت از کرمانشاه، نمایش شصت‌وپنج، نود ونه به نویسندگی و کارگردانی مسعود براهیمی از اصفهان، نمایش زندگی با طعم باروت به نویسندگی و کارگردانی مجتبی خلیلی از اصفهان، نمایش شوسه به نویسندگی سیمین بهفر و کارگردانی مشترک احمد جعفری و سیمین بهفر از تهران، نمایش اپیدمی به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی از زاهدان از سایت تیوال ادامه می‌دهد.

کارگاه شیوه‌های بازیگری در تئاتر خیابانی هم امروز با تدریس حمیدرضا افشار از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۰:۳۰ برگزار و به صورت آنلاین پخش می‌شود.

هفتمین جلسه از نشست‌های تحلیل و بررسی نمایش‌های شرکت‌کننده در هفدهمین جشنواره تئاتر «مقاومت» نیز به‌صورت آنلاین (برخط) در روزهای برگزاری جشنواره از ساعت ۲۱ تا ۲۳ با حضور منتقدان و کارشناسان تئاتر کشور برگزار می‌شود.

هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت با دبیری حمید نیلی و به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح از ۲۵ آذر آغاز و تا دوم دی‌ماه ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

سرخط اخبار فرهنگ