معاون استاندار تهران: رسانه‌ها به افزایش امید در جامعه کمک کنند

تهران- ایرنا- معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: رسانه‌ها به افزایش امید و مقابله با پمپاژ یاس و ناامیدی در شبکه های ماهواره‌ای و اجتماعی کمک کنند.

شکراله حسن بیگی روز دوشنبه در دیدار با سرپرست خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در استان تهران، افزود: اکنون دولت با وجود سختی ها و فشارهای داخلی و خارجی بسیار، همه تلاش خود را برای خدمت رسانی در عرصه های مختلف به مردم به کار گرفته است.

وی یادآورشد: این اقدامات و تلاش باید با استفاده از ترفندهای رسانه ای به مردم اطلاع رسانی و تبیین شود.

حسن بیگی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید نیازمند حمایت همه ارکان نظام به ویژه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است، اظهارداشت: در هیچ دوره ای مانند این روزها، دولت مورد انتقاد تند نمایندگان نبوده است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: اکنون جت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری تنها است و برای به سرانجام رساندن برنامه های خود و مدیریت کشور نیازمند حمایت همه گروه ها و اقشار است.

وی تاکید کرد: هر اتفاقی که رخ دهد، منافع یا مضرات آن عاید کل کشور می شود، از همین رو نباید با نگاه جناحی، سیاسی، شخصی یا گروهی نگریست و به فکر آینده کشور و دولت نبود.

حسن بیگی خاطرنشان کرد: در این میان نقش رسانه ها در طرح و تشریح عملکرد دولت، تلاش دولتمردان و ریاست جمهوری برجسته است و می تواند به افزایش امید و نشاط در جامعه کمک کند.

وی تاکید کرد: باید توجه داشت که بیان اقدامات انجام شده در سالهای اخیر به معنای تعریف از دولت نیست، بلکه برایند این فرایند به منزله تبیین اقدامات شایسته نظام است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها