معرفی داوران مسابقه عکس تئاتر جشنواره تئاتر فجر

تهران- ایرنا- محمد ژیان، سیامک زمردی‌مطلق و رضا معطریان به عنوان اعضای هیات داوری عکس‌های سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند.

مهدی آشنا دبیر بخش مسابقه عکس و پوستر سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر، محمد ژیان، سیامک زمردی‌مطلق و رضا معطریان را به عنوان اعضای هیات داوری عکس‌های این دوره از جشنواره معرفی کرد.

محمد ژیان متولد ۱۳۳۰ از عکاسان تئاتر و تلویزیون و برادر زنده‌یاد رضا ژیان است و سابقه عکاسی از نمایش‎های «لطایف عبید زاکانی» اسماعیل خلج، «مستانه»، «آتراکسیون+مرگ» و «دوستان با محبت » به کارگردانی رضا ژیان، «شنبه هفتم» سیاوش تهمورث و سریال‌های «زیر بازارچه» و «نقد و نسیه» ساخته رضاژیان و... را در کارنامه کاری خود دارد.

سیامک زمردی مطلق متولد ۱۳۳۷ در تهران عکاس سینما و تئاتر است. وی عکاسی تئاتر را از سال ۶۷ با نمایش «مده آ» به کارگردانی قطب‌الدین صادقی آغاز کرده و عضویت و هیات موسس و ریاست انجمن عکاسان خانه تئاتر، مسئولیت بخش مسابقه عکس تئاتر جشنواره تئاتر فجر در ادوار مختلف، عضویت انجمن عکاسان خانه سینما و عضویت شورای مرکزی انجمن عکاسان خانه سینما برعهده داشته، جوایز متعددی را از آن خود کرده و سابقه برگزاری نمایش های انفرادی و گروهی را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.

رضا معطریان متولد ۱۳۴۸ در مشهد عکاس تئاتر و خبری است. او علاوه بر عکاسی از تئاتر، سابقه دبیری عکس روزنامه‌های مختلف، دبیری بخش مسابقه و نمایشگاه عکس سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر، داوری دومین دوره عکس سال مطبوعاتی ایران و ششمین جایزه عکس شید و... را برعهده داشته است.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین  مسافرآستانه بهمن ۹۹ برگزار می شود. نشانی سایت جشنواره www.fitf.ir است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

سرخط اخبار فرهنگ