تقدیر از جامعه پرستاران توسط هیات ورزشی اسکیت خوزستان

اهواز - ایرنا - هیات ورزشی اسکیت خوزستان به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، روز دوشنبه از پرستاران ۲ بیمارستان رازی و امام خمینی (ره) اهواز تقدیر کرد.

به گزارش ایرنا رییس هیات اسکیت خوزستان به همراه رییس سازمان بسیج ورزشکاران خوزستان و جمعی از ورزشکاران به مناسبت روز پرستار با حضور در بیمارستان رازی و امام خمینی (ره) از مجموعه کادر پزشکی و پرستاری این بیمارستان‌ها به خاطر رسیدگی به بیماران کرونایی قدردانی کردند.

رییس هیات اسکیت خوزستان با تبریک روز پرستار، از کادر درمانی بیمارستان‌های خوزستان به جهت خدمت ایثارگرانه و خالصانه آنان به بیماران در مقابله با ویروس کرونا تقدیر کرده و آمادگی جامعه اسکیت استان را برای هرگونه کمک به مدافعان سلامت تا پایان این وضعیت اعلام کرد.

صادق ظهیری نقش پر رنگ کادر درمانی در خدمت به بیماران را امری مهم و فراتر از نقش قهرمانان و مدال آوران در میادین ورزشی دانست و افزود: با تلاش این عزیزان و همراهی مردم به یاری خداوند بزرگ و در آینده بسیار نزدیک این ویروس منحوس را شکست خواهیم داد.

وی گفت: از خانواده‌های پرستاران که علاقه‌مند به رشته اسکیت هستند دعوت می کنیم از تجهیزات و امکانات هیات در اهواز استفاده کنند؛ این کمترین کاری است که می‌توانیم برای ایجاد انگیزه در بین آنها، به این قشر ارایه دهیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha