۱ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۰
کد خبرنگار: 1005
کد خبر: 84156436
۰ نفر

برچسب‌ها

مهلت پرداخت و تکمیل آورده نقدی مسکن ملی تمدید شد

شیراز-ایرنا- مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس گفت: مهلت پرداخت و تکمیل آورده نقدی طرح اقدام ملی مسکن تا ساعت ۲۴ پنجم دی ماه ۹۹ تمدید شد.

روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی فارس در گزارش روز دوشنبه خود به نقل از جعفر زاهدی افزود: با توجه به اینکه این تمدید برای دومین بار انجام می‌شود، لذا زمان تمدید شده در این مرحله آخرین مهلت برای اقدام خواهد بود و این زمان تمدید نخواهد شد.
وی اظهار داشت: آن دسته از متقاضیانی هم که مبلغ آورده خود را به حساب اعلام شده پرداخت کرده‌اند و پیامکی در خصوص وضعیت پرونده‌شان دریافت نکرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع اقدام ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir و وارد کردن کُد رهگیری از آخرین وضعیت پرونده خود مطلع شوند.
مدیر کل راه و شهرسازی فارس بیان کرد: پس از تعیین تکلیف متقاضیان مرحله اول، نام‌نویسی جدیدی برای طرح اقدام ملی مسکن خواهیم داشت که زمان آن اعلام خواهد شد.
زاهدی گفت: تاکنون ۱۰ هزار و ۸۰۰ تقاضای ثبت شده در استان وارد فاز اجرایی و احداث شده که از این تعداد ۶ هزار و ۲۰۰ نفر واریز وجه انجام داده‌اند.
وی ادامه داد: در مجموع ۶۴ هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن در استان فارس ثبت نام کردند که پس از بررسی شرایط، ۲۹ هزار نفر واجد شرایط شناخته شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها