۱ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۳۶
کد خبرنگار: 884
کد خبر: 84156430
۰ نفر

برچسب‌ها

تداوم نوسان نرخ سکه در کانال ۱۱ میلیونی

تهران- ایرنا- هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (دوشنبه) با ۵۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به دیروز (یکشنبه)، به بهای ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزارتومان معامله شد.

گزارش ایرنا، در ساعت ۱۴ و ۲۵ دقیقه امروز، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۱۱ میلیون  و۸۵۰ هزارتومان رسید، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز در برابر ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزارتومان معامله شد.

همچنین قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، ربع سکه به بهای چهار میلیون و ۱۷۰ هزار تومان و سکه یک گرمی نیز به قیمت دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان مبادله شد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۱۳۹ هزار تومان و هر مثقال طلا به بهای چهار میلیون و ۹۳۵ هزار تومان رسید.

انس جهانی طلا نیز امروز با ثبات نسبت به آخرین ساعات کاری روز گذشته به قیمت یک‌هزار و ۸۷۵ دلار و ۳۰ سنت فروخته شد.

به گزارش ایرنا، بررسی ها نشان می دهد در هفته‌های گذشته قیمت سکه و طلا متأثر از بازار ارز روند کاهشی داشت و نوسان ارزی و سیر نزولی قیمت ارز روی بازار طلا موثر بود.

همچنین کاهش نرخ اونس جهانی طلا نیز باعث افت قیمت طلا و سکه شده و کارشناسان افت بیشتر اونس جهانی طلا در هفته‌های آینده را پیش بینی کرده اند.

آغاز توزیع واکسن کرونا و بهبود شرایط اقتصادی در ماه‌های آینده، میزان استقبال از طلا به عنوان ابزاری برای سرمایه‌گذاری را کاهش خواهد داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار اقتصاد