از نمایش بیش از ۷۰ مستند تا نکوداشت استاد طیاب

تهران- ایرنا- هفتمین روز از چهاردهمین جشنواره «سینما حقیقت» با نمایش بیش از ۷۰ مستند و نکوداشت زنده‌یاد استاد منوچهر طیاب همراه است.

به گزارش خبرنگار سینمایی ایرنا، در هفتمین روز از برگزاری چهاردهمین جشنواره «سینما حقیقت» علاوه بر پخش ۷۶ مستند در بخش‌های مختلف، برنامه‌های متعددی از طریق تلویزیون تعاملی تیوا و لایو صفحه اینستاگرام جشنواره برای علاقمندان پخش می‌شود. بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ هر روز از جشنواره چهاردهم به بزرگداشت و نکوداشت بزرگان عرصه مستند اختصاص دارد.

امروز دوشنبه (اول دی) نکوداشت استاد منوچهر طیاب مستندساز سرشناس در برنامه روز هفتم جشنواره است، علاقمندان می‌توانند از طریق تلویزیون تعاملی تیوا و اینستاگرام جشنواره این رویداد را تماشا کنند.

در این آئین، فیلم نکوداشت منوچهر طیاب به کارگردانی اسعد نقش‌بندی پخش شده و محمدرضا اصلانی (مستندساز)، عطا حسن‌پور (باستان شناس)، ارسطو مداح گیوی (فیلمبردار) به صورت حضوری و همایون امامی (مستندساز) آنلاین درباره منوچهر طیاب صحبت می‌کنند.

در هفتمین روز از چهاردهمین جشنواره سینما حقیقت تلویزیون تیوا و لایو اینستاگرام جشنواره در ساعات ۱۶:۳۰ تا ۱۷ ، ۱۸:۳۰ تا ۱۹، ۲۰:۳۰ تا ۲۱ و ۲۱ تا ۲۲ برنامه‌های ترکیبی دیگری در نظر گرفته که برای علاقمندان به صورت رایگان قابل تماشا است.

چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» به دبیری محمد حمیدی مقدم، از ۲۵ آذر آغاز شده و تا  ۲ دی به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

سرخط اخبار فرهنگ