محدودیت‌های جدید کرونایی در یزد اعلام شد

یزد _ ایرنا _جانشین ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در یزد از اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی از امروز دوشنبه به مدت پنج روز در این استان خبر داد.

احمد ترحمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمام  اصناف و کسبه به صورت یکنواخت و یکسان در سطح شهرستان‌های استان تا ساعت ۲۰:۳۰ و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی مجاز به فعالیت هستند.

وی اظهار داشت :تعطیلی نماز جمعه و مراسم آیینی و مذهبی در استان ادامه دارد و برگزاری هر گونه تجمع سیاسی، مذهبی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و غیره با جمعیت بیش از ۲۰نفر ممنوع است.

ترحمی خاطرنشان کرد: منع تردد شبانه خودروها از امروز دوشنبه اول دی ماه تا جمعه پنجم دی ماه به روال هفته‌های قبل از ساعت ۲۱ تا چهار صبح است.

وی ادامه داد:تداوم تعطیلی مشاغل گروه ۳ و ۴ تا روز جمعه پنجم دی ماه ادامه دارد و محدودیت‌ها و ممنوعیت‌هایی که سابق بر این، بر اساس مصوبات ستاد استانی، برقرار و اعلام شده است، به جز محدودیت مربوط به تعطیلی اصناف گروه ۳و۴، لغو و فعالیت آن‌ها به روال قبل از اعمال ممنوعیت‌ها باز می گردد.

وی گفت:کماکان ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی استان به تمام شهرهای استان یزد ممنوع بوده و اعمال جریمه با دوربین‌های نظارتی و مامورین پلیس راهور انجام خواهد شد.

 ترحمی تصریح کرد:آموزش حضوری دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، مدارس، حوزه‌های علمیه و آموزشگاه‌های خصوصی تعطیل است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها