سارقان تجهیزات داخل خودرو با ۵۰ فقره سرقت در کرج دستگیر شدند

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد: سارقانی که با شناسایی خودروهای فاقد تجهیزات ایمنی پارک شده در اطراف بیمارستان های کرج اقدام به سرقت لوازم داخل آن ها می کردند، دستگیر شدند.

سردار عباسعلی محمدیان روز دوشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت که درپی وقوع چندین فقره سرقت لوازم داخل خودرو در اطراف یکی از بیمارستان های کرج موضوع به صورت ویژه در دستور کار پایگاه یکم پلیس آگاهی این شهرستان قرارگرفت.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس دربررسی های اولیه متوجه شدند که سارقان در یک گروه ۲ نفره ابتدا خودروهای فاقد تجهیزات ایمنی پارک شده در اطراف بیمارستان ها را شناسایی و درساعات مختلف اقدام به سرقت وسایل داخل آنها با استفاده از یک خودروی سرقتی می کردند.

سردار محمدیان خاطرنشان کرد با کار اطلاعاتی پلیس ، متهمان که در حال پرسه زدن در اطراف یکی ازبیمارستان ها بودند توسط ماموران گشت کلانتری ۳۰ اسلام آباد کرج  شناسایی و بلافاصله دستور توقف صادر شد اما راننده بدون توجه به این موضوع به سرعت خود افزود و قصد فرار را داشت که ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح  با شلیک چند تیر هوایی خودرو مورد نظر را متوقف و ۲ سرنشین آن را دستگیر کردند.

وی گفت: متهمان ابتدا منکر هرگونه ارتکاب جرم شده اما با مشاهده مستندات لب به اعتراف گشوده و به ۵۰ فقره سرقت تجهیزات داخل خودرو در اطراف بیمارستان ها اعتراف کردند ضمن آنکه متهمان لوازم سرقتی را از طریق سایت های فروش لوازم دست دوم آنها را به فروش می رساندند.

محمدیان افزود: شناسایی مالباختگان در زمینه این پرونده  ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها