توضیح مدیر کل آموزش و پرورش گلستان در خصوص درخواست معلمان شرکتی

گرگان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت که در شرایط کنونی امکان تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و خرید خدمت وجود ندارد.

احسان گوهری‌راد دوشنبه شب در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: آموزش و پرورش در سقف بودجه و مجوزهای موجود جذب نیرو داشته است و البته از شرکت‌های طرف قرارداد نیز خرید خدمت دارد.

وی بیان داشت: آموزش و پرورش گلستان از نیروهای معرفی شده این شرکت‌ها استفاده و خرید خدمت دارد بنابراین پرداخت حقوق و مزایای آنها بر عهده شرکت طرف قرارداد است.

وی اضافه کرد: تعدادی از نیروهای طرف قرارداد این شرکت‌ها درخواست استخدام‌ همراه با معلمان پیش‌دبستانی و سایر نیروهایی را دارند که آموزش و پرورش مجوز استخدام آنها را دریافت کرده است اما امکان پذیر نیست.

وی بیان داشت: استانداری و آموزش و پرورش گلستان دخالت یا اختیاری در خصوص استخدام یا سایر درخواست‌های این نیروها ندارند و شرکت مربوطه باید پاسخگوی آنها باشد.

به گزارش ایرنا؛ روز دوشنبه تعدادی از نیروهای شرکتی طرف قرارداد آموزش و پرورش گلستان با تجمع مقابل ساختمان مرکزی استانداری در شهر گرگان درخواست استخدام خود را داشتند.

آنها خود را معلمان خرید خدمت سال ۹۳ به بعد معرفی و مطالبه اصلیشان را تبدیل وضعیت خرید خدمات آموزشی به استخدام رسمی عنوان کردند.

گلستان با حدود ۱.۹ میلیون نفر جمعیت ۳۶۲ هزار دانش آموز دارد که تحصیل این عده در ۲ هزار و ۵۰۰ مدرسه بر عهده ۲۳ هزار فرهنگی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها