انعقاد تفاهم‌نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای و شیلات خوزستان

اهواز – ایرنا - یک تفاهم‌نامه همکاری علمی، پژوهشی و آموزشی امروز دوشنبه بین اداره های کل آموزش فنی و حرفه‌ای و شیلات خوزستان به امضا رسید.

به گزارش ایرنا عبدالنبی سواعدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان در آیین انعقاد این تفام نامه اظهار داشت: این تفاهمنامه به منظور ایجاد هماهنگی و یکپارچه سازی فعالیتهای ۲ ارگان و نظارت بر آموزش‌های مهارتی در بخش شیلات و به منظور استفاده از ظرفیت‌ها و توانایی‌های اجرایی طرفین با هدف تقویت و توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی منعقد شد.

وی عنوان کرد: این تفاهمنامه به منظور بهره گیری از توانایی های علمی و تجربی آموزشی و پژوهشی طرفین وتوسعه و ارتقای مهارت دانش و شایستگی‌های مورد نیاز جامعه هدف می باشد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: اجرای پروژه های تحقیقاتی مشترک و انجام خدمات مطالعاتی و امکان سنجش مورد نیاز ادارات طرفین، برگزاری همایش های علمی – آموزشی، ارتقای سطح علمی مدرسان و مربیان آموزشی در بخش شیلات، توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی در حوزه شیلات استان، استفاده از امکانات تحقیقاتی کارگاهی متقابل براساس ضوابط موجود، تعامل و همکاری در المپیادهای ملی مهارت بخش شیلات و آبزیان از اهداف مشترک ۲ دستگاه است.

 وی افزود: تدوین و بازنگری استانداردهای آموزشی براساس نیازسنجی ، برنامه ریزی اجرای دوره های آموزشی مهارتی ، برگزاری آزمون پایان دوره و صدور گواهینامه مهارت ، انجام بیمه مسئولیت مدنی تمام کارآموزان شرکت کننده در دوره های آموزشی، تدوین استانداردهای آموزشی شغل و مهارت ویژه براساس رشته های مورد نیاز شیلات جزو تعهدات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در این تفاهمنامه است.

سواعدی در پایان گفت: مدت اعتبار این تفاهم نامه از تاریخ امضا سه سال شمسی می باشد که در صورت توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها