پروژه‌های ورزشی استان اردبیل تکمیل می‌شود

اردبیل _ ایرنا _ معاون توسعه منابع اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: برغم محدودیت‌های اعتباری دولت تعداد قابل‌توجهی از پروژه‌های ورزشی این استان فعال است.

به گزارش ایرنا ، کاظم شیرین‌زاده روز دوشنبه در آیین معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان خلخال افزود: تعدادی از طرح‌ها و پروژه‌های ورزشی آغاز شده از منابع اعتباری ملی و استانی بدلیل کمبود اعتبارات متوقف شده و یا عملیات اجرایی آنها به کندی پیش می‌رود ولی برای تکمیل و بهره‌برداری از تعدادی از پروژه‌ها نیز تلاش می‌شود.

وی اظهارکرد: تا پایان امسال تعدادی از پروژه‌های ورزشی در مناطق مختلف استان مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی اعتبارات عمرانی ورزشی شهرستان خلخال را ۴۴ میلیارد ریال ذکر کرد که به ترتیب پروژه‌های اولویت‌دار برای تکمیل پروژه‌های سالن تکواندوی جعفرزاده خلخال ، سالن ورزشی روستاهای طولاش ، اندبیل، احداث زمین چمن مصنوعی ، خوابگاه ورزشی ، زورخانه و نیز نگهداری ، تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی اختصاص یافته است.

معاون توسعه منابع اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: پروژه احداث سالن ورزشی تکواندو جعفرزاده خلخال در حال تکمیل بوده و که دهه فجر امسال با حضور وزیر ورزش و جوانان بصورت ویدئوکنفرانس افتتاح خواهد شد.

وی اظهارکرد: با نگاه ویژه مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل به خلخال اعتبارات عمرانی ورزش این شهرستان  نسبت به سال قبل ۲ برابر شده است.

در این مراسم با تقدیر از تلاش ایوب طالب‌پور ، سیدناصر میرمرسلی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان خلخال معرفی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha