حضور پلیس، آرام بخش زندگی اجتماعی امروز بشر است

تهران-ایرنا- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا بر حضور فعال و تاثیرگذار پلیس بین‌الملل ناجا در عرصه‌های بین‌المللی تاکید کرد و گفت: زندگی اجتماعی امروز بشر، بدون حضور پلیس زندگی آرام و آسوده‌ای نیست.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا ادیانی در دیدار با سردار هادی شیرزاد رئیس پلیس بین الملل ناجا ضمن تبریک سالروز ولادت اسوه صبر و مقاومت حضرت زینب (س) اظهار داشت: پلیس بین الملل به عنوان یک پلیس تخصصی می‌بایست در تمامی عرصه‌های بین‌المللی حضوری فعال داشته باشد و به عنوان نماینده پلیس جمهوری اسلامی ایران نقش موثری ایفا کند.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم توجه کارکنان به توصیه حضرت علی (ع) در راستای نظم و تقوی الهی عنوان کرد: از سویی صیانت از کارکنان و استحکام درونی نیروی انتظامی از ضروریات است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا همچنین در خصوص اهمیت انس با قرآن تصریح کرد: همنشینی با قرآن، افراد جامعه را از هر گونه خطا و آلودگی مصون می کند و زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می شود.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی خاطرنشان کرد: زندگی اجتماعی امروز بشر، بدون حضور پلیس زندگی آرام و آسوده ای نیست.

در ادامه این دیدار، رئیس پلیس بین الملل ناجا به معرفی ساختار و ارکان سازمان اینترپل پرداخت و ماموریت‌های این پلیس تخصصی را در حوزه‌های بین‌المللی و دیپلماسی تشریح کرد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین "علیرضا شهیدی" رئیس عقیدتی سیاسی ستاد نیز حضور داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار جامعه