۹۰ درصد بیماران کووید ۱۹ بوشهر بهبود یافتند

بوشهر -ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در این استان ۱۲ هزار نفر بیمار مبتلا به کووید ۱۹در بیمارستان‌های این استان بستری شدند که با همت کادر درمان بیش از ۹۰ درصد آنها بهبود پیدا کردند.

به گزارش ایرنا، دکتر سعید کشمیری روز دوشنبه در آئین نام‌گذاری میدان مدافعان سلامت در بوشهر افزود: اکنون استان بوشهر دارای کمترین میزان شیوع ویروس کرونا و شمار بیماران بستری کووید ۱۹ در کشور است.

وی با قدردانی از شورا و شهرداری بوشهر بیان کرد: اقدامی از این دست مانند نام‌گذاری میدانی به نام "مدافعان سلامت" بدون شک باعث دلگرمی کادر درمان استان بوشهر و به نوعی همدلی و همگامی مردم و مسئولان با پزشکاران و پرستاران است.

کشمیری ادامه داد: کادر درمان استان بوشهر در سایه قدرشناسی مردم این استان همه توان خود را در راه درمان هم استانی‎ها بکار می‌گیرند و حتی با وجود برخی از مشکلات ناشی از تحریم‌ها نخواهیم گذاشت روند درمان مردم با اختلال مواجه شود.

وی عنوان کرد: بهترین هدیه برای کادر درمان استان بوشهر رعایت شیوه‎نامه‌های بهداشتی و بویژه استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی است که باید مردم نسبت به آن اهتمام ویژه داشته باشند.

شهردار بوشهر گفت: نام‌گذاری میدان به نام "مدافعان سلامت" در بوشهر با هدف ماندگاری زحمت‎های کادر درمان این استان در اذهان مردم است.

حسین صالحیان افزود: از آغاز شیوع کرونا در استان بوشهر کادر درمانی تلاشی ستودنی برای خدمت به مردم داشتند و لیاقت آنها بسیار فراتر از نام‌گذاری یک میدان یا خیابان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

سرخط اخبار استان‌ها