وضعیت شیوع کرونا در هفت شهرستان لرستان زرد شد

خرم‌آباد - ایرنا - مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا در لرستان گفت: وضعیت هفت شهرستان این استان از نارنجی به زرد تغییر یافته است و چهار شهرستان دیگر همچنان نارنجی هستند.

احمدحسین فتایی روز دوشنبه به رسانه ها اعلام کرد: بر اساس آخرین بررسی های صورت گرفته و اعلام ستاد استانی مدیریت کرونا، شهرستان‌های خرم آباد، پلدختر، ازنا و دلفان همچنان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

وی افزود: شهرستان بروجرد به تازگی از وضعیت نارنجی خارج شده است و هم اکنون در کنار الیگودرز، دورود، کوهدشت، سلسله، رومشگان و چگنی جزو مناطق زرد شیوع کرونا در لرستان محسوب می شود.

فتایی ادامه داد: بر همین اساس محدودیت های گروه شغلی سه و چهار همچنان برای مناطق نارنجی برقرار است و ۵۰ درصد کارکنان دستگاه های دولتی به صورت شیفت بندی در محل کار حضور خواهند داشت.

وی اظهار داشت: در شهرستان های با وضعیت زرد نیز محدودیت ها برای گروه شغلی چهار اجرا می شود، دو سوم کارکنان نیز با تشخیص مدیر مربوطه در محل کار هستند و مابقی دورکاری دارند.

محدودیت های وضعیت نارنجی شیوع کرونا تا پنجم آذرماه در لرستان تمدید شده است.

تا ۲۹ آذر ابتلای ۵۹ هزار و ۲۸۰ شهروند لرستانی به ویروس کرونا تایید شده است که از این تعداد یک هزار و ۲۶۳ نفر نیز جان باخته اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =

سرخط اخبار استان‌ها