شهردار : شبکه پایش خدمات عمومی و امنیتی در گرمدره راه اندازی می شود

کرج - ایرنا - شهردار گرمدره کرج با اشاره به گلایه های مردمی از مشکلات امنیتی و خدماتی در این شهر اعلام کرد که مدیریت شهری برای پیشگیری از سرقت و ارتقای خدمات عمومی به شهروندان ، شبکه تصویری و پایش در سطح این شهر راه اندازی می کند.

عباس دادخواه روز دوشنبه در نشست بررسی مشکلات زیر ساختی شهر ۳۰ هزار نفری گرمدره که با حضور مسوولان ادارات خدمات رسان این شهر برگزار شد، گفت :  در مرحله نخست ۱۲ دوربین چند منظوره پایش تصویری با درخواست شهروندان  برای معابر اصلی و فرعی گرمدره تهیه شده که به زودی نصب خواهد شد.

وی بیان داشت: رصد خدمات شهری ، ترافیکی و امنیتی مهمترین هدف راه اندازی شبکه تصویری شهر گرمدره است و موجب ارتقای ضریب خدمات شهری و امنیت  می شود.

شهردار گرمدره با اشاره به گزارش های مردمی در خصوص سرقت اموال عمومی و مردمی  گفت:  راه اندازی شبکه تصویری در کنار فعال سازی گشت های ویژه از طریق شهرداری و سایر ادارات

ضریب امنیتی را دراین شهر بالا خواهد برد.

دادخواه  با اشاره به تقاضای شهروندان برای ایجاد فیبر نوری در این شهر گفت:  اکنون در محدوده  این شهر احداث ۲ هزارو ۵۰۰ متر فیبر نوری در دست اقدام است و شهرداری نیز در انجام این طرح با مخابرات همکاری دارد.

شهردار گرمدره بیان داشت: همکاری لازم برای اجرای طرح های مختلف زیربنایی در این شهر برای ایجاد زیر ساخت ها مانند آبرسانی ، برق ، گاز و مخابرات خواهد شد تا مشکلات شهروندان کاهش یابد.

این مسوول اظهار داشت: طبق توافق با فرمانده انتظامی استان البرز  راه اندازی  ایستگاه پلیس جنوب شهر احیا می شود و شهرداری گرمدره آماده کمک در این زمینه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها