فراخوان جشنواره قصه‌های شیرین کرمانشاه منتشر شد

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه گفت: جشنواره قصه‌های شیرین از سوی این اداره کل و با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و فرهنگی شهرداری کرمانشاه برگزار می‌شود.

«مهناز فتاحی» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه این جشنواره در ۲ بخش قصه‌گویی و قصه‌نویسی برگزار می‌شود، افزود: یلدای کرمانشاه، کرمانشاه و کودکان، کرمانشاه، آیین، آداب و رسوم، کرمانشاه، قصه‌ها و متل‌ها، کرمانشاه، مکان‌های شهری و تاریخی، کرمانشاه و شخصیت‌های بومی، کرمانشاه و خوراکی‌هایش به عنوان موضوع‌های جشنواره معرفی شده است.

او اظهار داشت: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره، می‌توانند آثار خود را تا پایان بهمن ‌ماه ۱۳۹۹ به نشانی اینستاگرامی انجمن قصه‌گویی کانون استان کرمانشاه به آدرس anjoman_ghesehgouee.ker یا پست الکترونیکی به نشانی ghesehayeshirin.gmail.com و یا شماره واتساپ ۰۹۱۸۶۸۳۳۰۹۹ ارسال کنند.  

استان کرمانشاه بیش از ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۳۴ شهر و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا دارد که از این میزان جمعیت ۳۰ درصد آن زیر ۱۸ سال سن دارند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه اکنون بیش از ۵۰ مرکز فعال ثابت و سیار در استان دارد و بیش از ۱۰۰ هزار نفر از کودکان و نوجوانان استان عضو مراکز این کانون هستند.

سرخط اخبار استان‌ها