۶۷۱ خودرو از ورودی غربی خراسان رضوی بازگردانده شدند

سبزوار- ایرنا- رییس پلیس راه سبزوار گفت: با ارشاد و راهنمایی ماموران پلیس، رانندگان و سرنشینان ۶۷۱ دستگاه خودرو با پلاک غیربومی طی ماه گذشته از مسیر شهرستان سبزوار در ورودی غربی استان خراسان رضوی به مبدا حرکتشان بازگردانده شدند.

سرهنگ مهدی ایزد پناه روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به وضعیت نارنجی شهرستان سبزوار به لحاظ ویروس کرونا محدودیت رفت و آمد بین شهری به قوت خود باقی است.

وی اضافه کرد: محدودیت رفت و آمد پلاک‌های غیربومی همچنان اعمال می شود و تنها جریمه ۱۰ میلیون ریالی به نصف کاهش یافته است.

رییس پلیس راه سبزوار گفت: در اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی جاده‌های شهرستان سبزوار به تجهیزات الکترونیکی و سامانه پایش تصویری مجهز شده است و خودروهای غیربومی در صورت تردد به شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی جریمه می‌شوند.

ایزدپناه افزود: به هموطنان توصیه می شود برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در خانه بمانند و سفر خود را به زمان پس از غلبه بر این بیماری موکول کنند.

طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرهای دارای وضعیت قرمز از نظر شیوع کرونا همزمان با محدودیت‌های سراسری، از اول آذر ماه آغاز شد و همچنان با وجود وضعیت نارنجی در ابتدای دی ماه ادامه دارد با این تفاوت که در وضعیت نارنجی جریمه از ۱۰ میلیون ریال به پنج میلیون ریال کاهش یافته است.

سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری جنوب غرب مشهد واقع است.

بنا بر آخرین اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با فوت ۱۹۱ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به بیماری کووید ۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی این بیماری در کشور به ۵۳ هزار و ۸۱۶ تن رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها