۱ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۰
کد خبرنگار: 996
کد خبر: 84156137
۱ نفر

برچسب‌ها

تولید ۱۵ هزار ماسک توسط صندوق خرد زنان روستایی بروجرد

بروجرد - ایرنا - مدیرجهاد کشاورزی بروجرد گفت: ۲ صندوق خرد زنان روستایی چهاربره و دره صیدی ۱۵ هزار ماسک بهداشتی و تعداد زیادی لباسهای استریل بیمارستانی در شرایط کامل بهداشتی تولید کردند.

عزت اله نباتی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا با اشاره به همکاری صندوق های خرد زنان از روزهای ابتدایی بیماری کرونا اظهار داشت: این صندوقها از همان ابتدا شیوع بیماری اقدام به جمع آوری کمکهای نقدی، تهیه بسته های غذایی، رسیدگی به خانواده های افراد مبتلا، نظارت و رسیدگی به ضد عفونی معابر، مساجد، مدارس در محیط روستایی، تهیه کلیپ های آموزشی مقابله با بیماری با موضوعات خود محافظتی و دگر محافظتی، تولید ماسک و لباسهای استریل بیمارستانی اقدام نمودند.

وی افزود: صندوق های خرد زنان تاکنون بازوی قدرتمند جهاد کشاورزی در روستاها برای سازمان دهی بسیاری از امور و کمک به مردم روستا ها بوده اند به طوریکه به عنوان نیروهای آموزش دیده ،بسیار فعال و با انگیزه به ایفای نقش در شرایط سخت می پردازند.

 نباتی تصریح کرد: با توجه به قدمت زیاد و توانمندی صندوقهای خرد زنان خوشبختانه اکنون پس از سالها فرهنگ تعاونی و کار گروهی در این تشکل ها نهادینه شده بطوریکه با طرحهای تعریف شده این تشکل‌ها اکنون دارای توان مالی و اجرایی بسیار خوبی برای اجرای پروژه های بزرگ‌تر است.

شهرستان بروجرد دارای ۱۶صندوق خرد زنان با ۸۸۰عضو است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها