۱ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۴۲
کد خبرنگار: 1540
کد خبر: 84156081
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۹ تن سبوس و تخم مرغ فاقد مجوز در سمنان و میامی کشف شد

سمنان- ایرنا- ماموران پلیس استان سمنان ۱۹ تن سبوس و تخم مرغ فاقد مجوزهای بهداشتی لازم که به صورت غیرقانونی توزیع می‌شد کشف کردند.

به گزارش ایرنا، رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان روز دوشنبه به رسانه ها گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی در اجرای طرح مبارزه با توزیع خارج از شبکه نهاده‌های دامی موفق به کشف بیش از ۱۵ تن سبوس شدند.

سرهنگ محمد اسماعیل حداد دباغی با بیان اینکه ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان امر بالغ بر ۴۵۰ میلیون ریال برآورد و در این رابطه ۲ متهم دستگیر شدند خاطرنشان کرد: پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

وی توزیع خارج از شبکه نهاده‌های دامی را ضربه‌ای مهلک بر پیکره تولیدکنندگان و نظام اقتصادی کشور دانست و خاطرنشان کرد: پلیس امنیت اقتصادی در راستای بهبود وضعیت معیشت مردم قاطعانه با اینگونه اقدامات برخورد می کند.

 رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع از هر اقدام خلاف قانون در حوزه امور اقتصادی مراتب را با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در میان گذارند.

کشف ۴ تن تخم مرغ فاقد مجوز بهداشتی در میامی 

فرمانده انتظامی میامی نیز با بیان اینکه برپایی ایستگاه‌های ایست و بازرسی یکی از اقداماتی است که به طور مستمر از سوی فرماندهی اجرا می‌شود افزود: مأموران انتظامی در همین راستا یک دستگاه کامیونت را در موقعیت سه راهی ری آباد متوقف و از آن بازرسی کردند.

سرهنگ حسین عجم از کشف چهار تن تخم مرغ فاقد مجوزهای بهداشتی در بازرسی از کامیونت و دستگیری چندنفر هم در این خصوص خبر داد.

وی افزود: ارزش این محموله بنا بنابر اظهار نظر کارشناسان امر ۴۰۰ میلیون ریال بود، این محموله که از مشهد به مقصد تهران بارگیری شده بود به اداره دامپزشکی شهرستان میامی تحویل شد.

فرمانده انتظامی میامی یادآور شد: در راستای اجرای برنامه ها و فعالیتهای پیشگیرانه و مقابله با سودجویان اقتصادی طرح های گوناگون و مختلف اجرایی می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =