۱ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۰۳
کد خبرنگار: 1426
کد خبر: 84156053
۰ نفر

برچسب‌ها

دانشجوی ایلامی عنوان برتر جشنواره پروفسور حسابی را کسب کرد

ایلام - ایرنا - فرشته رحیمی دانشجوی کارشناسی ارشد رشته اقتصاد دانشگاه ایلام موفق به کسب ۲ عنوان برتر جشنواره پروفسور حسابی شد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه ایلام، این دانشجو موفق به کسب ۲ عنوان پایان نامه برتر و پژوهشگر برتر در دور چهارم جشنواره پروفسور حسابی شد.

پایان‌نامه خانم رحیمی با عنوان بررسی تجارت آب مجازی محصول ذرت و عوامل موثر بر آن در کشورهای طرف تجاری ایرانی به راهنمایی علی سایه‌میری دانشیار دانشکده ادبیات و علوم انسانی موفق به کسب عنوان پایان نامه برتر (دور چهارم) این جشنواره شد.

همچنین خانم فرشته رحیمی بر اساس رای هیات داوران به عنوان پژوهشگر برتر این جشنواره برگزیده شد.

عضو هیات علمی دانشگاه ایلام جایزه ملی بنیاد نخبگان را کسب کرد

همچنین خانم طاهره خزلی استادیار گروه شیمی دانشگاه ایلام موفق به کسب جایزه ملی دکتر کاظمی آشتیانی از طرف بنیاد ملی نخبگان شد.

استادیار دانشکده علوم پایه دانشگاه ایلام، بر اساس ارزیابی معاونت برنامه‌ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان و بر حسب فعالیت‌های برجسته آموزشی، پژوهشی و نوآوری مشمول بهره‌مندی از جایزه دکتر کاظمی آشتیانی شد.

زمینه تخصصی خانم خزلی، کروماتوگرافی و استخراج است و بیش از ۲۰ مقاله معتبر علمی ISI، طرح‌های پژوهشی، چاپ کتاب  ملی و بین‌المللی در کارنامه علمی وی ثبت شده است.

به گزارش ایرنا، استان ایلام در مجموع ۳۶ دانشگاه و موسسه آموزش عالی دارد که ۲۶ هزار دانشجو در این مراکز دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha