گل‌محمدی: پرسپولیس راه موفقیت را با قدرت ادامه می دهد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خیلی اوقات اتفاقاتی رخ داده که من حس می‌کنم می‌خواهند پرسپولیس را تضعیف کنند اما ما با قدرت راه موفقیت را ادامه می دهیم.

به گزارش ایرنا، یحیی گل‌محمدی پس از بازگشت کاروان پرسپولیس به ایران و کسب نایب قهرمانی در آسیا اظهار داشت: وقتی فینال به صورت تک بازی برگزار می‌شود تنها باید در این بازی پیروز شوید. متاسفانه این اتفاق برای ما رخ نداد. خیلی از اتفاقات این دیدار به ضرر ما شد. زمانی که ما گل اول را دریافت کردیم روحیه تیمی را از  دست دادیم. ما بلافاصله بعد از این که گل زدیم، گل خوردیم که این موضوع کار ما را سخت کرد.

وی افزود: ما مشکلات زیادی داشتیم . زمانی که ما پس از راهیابی به فینال به تهران آمدیم مشکلات زیادی داشتیم که این مسائل ما را اذیت کرد. مسائلی مانند تعویق مسابقاتمان. این مسائل موجب شد تا کمی از نظر فوتبالی شرایط لازم را برای انجام یک فینال واقعی نداشته باشیم و کار ما سخت شد. اما بازیکنانمان تا اخرین دقایق بازی مبارزه کردند و پا پس نکشیدند. ما ناراحت هستیم و شرمنده هواداران شدیم. دوست داشتیم قهرمانی را به آنها تقدیم کنیم اما مجموع این اتفاقات موجب شد تا جام خوبی را از دست بدهیم.

گل‌محمدی در مورد جدایی بشار رسن افزود: او بازیکن مهمی برای ما بود اما هنوز جدایی او را باور نمی‌کنم. چرا باید یک بازیکن خوبتان را در هفته چهارم لیگ از دست بدهید؟ نمی‌دانم راجب این موضوعات چه بگویم. من نمی‌خواهم در این مقطع حاشیه ایجاد شود.

وی گفت: همه از این اتفاقات و چرایی جدایی بشار خبر دارند. اینکه چه توافقی صورت گرفت که باعث جدایی این بازیکن شد.  ما دیدار سختی مانند مسابقه با سپاهان و استقلال را در پیش داریم. چرا در این مقطع باید تیم تضعیف شود. چرا باید به این راحتی بازیکن از دست دهیم. چرا باید شجاع خلیل‌زاده و محمد نادری را از دست بدهیم؟ چرا برای بخشیدن عیسی آل کثیر تیم خوب حقوقی تشکیل نشد که در این پرونده از ما دفاع شود؟ ما اگر تیم حقوقی قوی داشتیم این رای می شکست. چرا این همه حاشیه برای ما به وجود اوردند. همه این موضوعات چراهایی بود که برای ما وجود دارد و باید یکی پاسخگوی آن باشد. آنهایی که  پای توافق نامه جدایی بشار را امضا کردند باید بیایند و در حضور هواداران توضیح دهند. هر کس امضا کرده باید بیاید و توضیح دهد

سرمربی پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش تاکید کرد: چرا من باید بهترین بازیکن تیمم را از دست بدهم؟ من روی او حساب کرده بودم. آیا نتایج خوب و بد شود آن افراد می‌آیند جواب دهند؟ این را به همین اعضای هیات مدیره گفتم. گفتتم که در صورت عدم نتیجه گیری من هم از سر خودم مسوولیت را باز می کنم و می‌گویم برای مثال غلامعلی محمد علیپور و علی رغبتی اعضای هیات مدیره و مهدی رسول پناه سرپرست قبلی باشگاه مقصر بوده اند و بیایند جواب بدهند. چرا کسی پاسخ این چرا های ما را نمی‌دهد؟ واقعا این شرایط عجیب است.

گل‌محمدی تاکید کرد: من احساسم این است که اراده ای وجود دارد تا پرسپولیس را تضعیف کنند. دلیل این موضوع هم شاید ان چهار قهرمانی است که باعث شده آنها اذیت شوند. تحمل چهار سال قهرمانی پرسپولیس سخت است. ما به راهمان ادامه می‌دهم و سعی می کنیم از داشته هایمان استفاده کنیم. هنوز مدعی قهرمانی هستیم و هیچ وقت برای تیم کم نخواهیم گذاشت. تا جایی که بتوانیم پیش می‌رویم. پرسپولیس هیچگاه راه خودش را گم نمی کند اما یکی باید جوابگوی این اتفاقات باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

سرخط اخبار ورزش