سارق تجهیزات خودرو با ۴۴ فقره سرقت در البرز دستگیر شد

کرج - ایرنا - رییس پلیس آگاهی البرز از دستگیری سارق و مالخر خودرو و قطعات داخل خودرو با ۴۴ فقره سرقت در مناطق مختلف این استان خبر داد.

سرهنگ محمد نادربیگی  روز یکشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت که در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر سرقت خودرو و وسایل داخل خودرو در مناطقی از شهر کرج، بررسی موضوع و شناسایی سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستورکار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.
وی اظهار داشت: بلافاصله موضوع به تمام کلانتری های سطح حوزه مخابره شد تا اینکه  نیروهای کلانتری ۱۲ چمران  حین ماموریت یک دستگاه خودروی سرقتی تیبا توقیف کردند و  راننده  به همراه خودرو برای بررسی بیشتر و انجام تحقیقات تکمیلی به پایگاه یکم پلیس آگاهی البرز منتقل شد.
نادربیگی خاطرنشان کرد: نامبرده در بازجویی های صورت گرفته، در ابتدا منکر سرقت شد اما در مواجهه با اسناد و مدارک موجود به جرم خود مبنی بر چهار فقره سرقت خودرو های سمند، پراید، تیبا و پژو ۲۰۶ و ۴۰ فقره سرقت  وسایل داخل خودرو در مجموع ۴۴ فقره سرقت خودرو و داخل خودرو در مناطقی از جمله عظیمیه کرج و  فردیس و فروش قطعات سرقتی به یک مالخر اعتراف کرد .
وی در خصوص شیوه و شگرد سرقت ها افزود: متهم در ساعات خلوت روز و در مکان های کم تردد اقدام به شناسایی  و سرقت خودرو های فاقد تجهیزات ایمنی می کرد و با انتقال آنها به حاشیه شهر ، قطعات این خودروها را به سرقت می برد و خودرو را رها می کردکه به فقره سرقت خودرو اعتراف کرد.

نادربیگی  افزود : کارآگاهان در ادامه  طی تحقیقات گسترده پلیسی مالخر را در یکی از مناطق کرج  دستگیر و از وی یک عدد قوطی اسپری اشک آور، ۲ دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه و  یک دستگاه خودروی پرشیا سرقتی کشف کردند.
وی اظهار  داشت : تاکنون ۲۳ نفر از مالباختگان این پرونده  شناسایی شده اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha