معاون استاندار کرمانشاه: مبارزه با قاچاق سازمان‌یافته اولویت ما است

کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به وجود قاچاق در برخی حوزه‌ها مانند احشام و سوخت گفت: امروز مبارزه با قاچاق سازمان‌یافته اولویت ماست و نباید از آن غافل باشیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسین خوش‌اقبال روز یکشنبه در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، پدیده قاچاق را عامل بیکاری و ورشکستگی تولیدکننده دانست و افزود: حساسیت‌ها در مورد قاچاق باید بالا برود و همه دست‌اندرکاران امنیتی، نظامی و نظارتی باید بر روی قاچاق‌ سازمان‌یافته تمرکز بیشتری داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه امروز ریسک قاچاق در کرمانشاه پایین است، اظهار داشت: این ریسک را باید بالا ببریم و در شرایط فعلی که کرونا وضعیت اقتصادی را هم بدتر کرده است همه اعضای این ستاد باید با هماهنگی و همدلی طوری این پدیده را مدیریت کنیم تا تولیدکننده و در نهایت مردم دچار مشکل نشوند.

معاون استانداری کرمانشاه در ادامه سرمایه‌گذاری را برای پیشرفت و توسعه استان ضروری دانست و افزود: سرمایه‌گذاران در وهله اول برای سرمایه‌گذاری در استان امنیت می‌خواهند و ما نباید چهره منفی کرمانشاه را بزرگ‌نمایی و منعکس کنیم.

خوش‌اقبال با اشاره به حواشی ایجاد شده برای کرمانشاه در یک ماه گذشته در فضای مجازی گفت: متاسفانه در یک ماه گذشته اخبار خوبی از کرمانشاه در جامعه منعکس نشده است و این در حالی است که ما نباید استان را بد معرفی کنیم و حتما اگر تخلفی صورت گرفته باشد مسوولان با افراد خاطی برخورد می کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در ابتدای صحبت‌های خود با اشاره به در پیش بودن شب یلدا و احتمال افزایش دورهمی‌های خانوادگی گفت: به مناسبت روز پرستار و قدردانی از کادر درمانی در این شرایط سخت این روزها و شبها سعی کنیم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و از تجمعات غیرضروری و دورهمی‌های خانوادگی خودداری کنیم.

سرخط اخبار استان‌ها