بازوبند کاپیتانی ستاره فراعنه را از آنفیلد جدا و راهی لالیگا می‌کند

تهران- ایرنا- ستاره مصری باشگاه لیورپول با اشاره به اینکه آینده وی در آنفیلد در دستان باشگاه است، از اینکه برای بستن بازوبند کاپیتانی این تیم در دیدار قرمزها در لیگ قهرمانان برابر میتیولن دانمارک از وی چشم پوشی شده، «بسیار ناامید» شده است.

به گزارش ایرنا، «محمد صلاح» ۲۸ ساله انتظار داشت تا در آخرین دیدار گروه چهارم لیگ قهرمانان در ۹ دسامبر با توجه به نیمکت نشینی «جردن هندرسون» و «ژورژینیو واینالدوم» و مصدومیت «ویرجیل فن دایک» و «جیمز میلنر» بازوبند کاپیتانی را بر بازو ببندد.

«یورگن کلوپ» سرمربی آلمانی لیورپول «ترنت الکساندر آرنولد» ۲۲ ساله را برای کاپیتانی انتخاب کرد و صلاح این اقدام را با گل دقیقه اول بازی که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، پاسخ داد.

صلاح پس از این دیدار گفت: صادقانه بگویم، ناامید شدم. انتظار داشتم که کاپیتان شوم اما این تصمیم سرمربی است و آن را می‌پذیرم.

مرد مصری در جریان سه سال و نیم مملو از موفقیت در آنفیلد پس از بازگشت به لیگ جزیره از آ.اس رم در سال ۲۰۱۷، همواره با باشگاه‌های رئال مادرید و بارسلونا ارتباط داده شده است. گل‌های وی به لیورپول کمک کرد تا در سال ۲۰۱۹ عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان و همچنین جام لیگ جزیره را بعد از ۳۰ سال بالای سر ببرد.

صلاح افزود: فکر می‌کنم مادرید و بارسا باشگاه‌های سطح بالایی هستند. هرگز نمی‌توان فهمید که در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد؛ در حال حاضر روی فتح دوباره لیگ جزیره و لیگ قهرمانان اروپا تمرکز کرده‌ام.

ستاره تیم ملی مصر تا ژوئن ۲۰۲۳ با لیورپول قرارداد دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که چه مدت دیگر در آنفیلد خواهد ماند، گفت: این سوال سختی است. در شرایط کنونی می‌توانم بگویم همه چیز در دست باشگاه است. البته می‌خواهم اینجا رکوردشکنی کنم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =