حذف شرکت‌های واسطه‌گر برای جذب نیرو در دستور کار مجلس است

همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از رفع مشکلات استخدام نیروهای شرکتی به ویژه پرستاران خبر داد و گفت: حذف اینگونه شرکت‌های پیمانکاری که واسطه جذب نیرو بین اداره‌ها و سازمانها هستند در دستور کار مجلس قرار دارد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام «احمدحسین فلاحی» عصر شنبه در دیدار با پرستاران با تاکید بر حذف شرکت های واسطه‌ای در امر جذب نیرو در ادارات دولتی گفت: حذف این شرکتهای پیمانکاری با رای دیوان محاسبات در حال پیگیری است. 

وی با ابراز گلایه از اینکه سازمانها به طور مستقیم وارد عقد قرارداد با نیروها نمی‌شوند خاطرنشان کرد: طرح حذف شرکتهای واسطه هم اینک در کمیسیون اجتماعی در حال بررسی و سپس در صحن مجلس مطرح می‌شود.  

حجت الاسلام فلاحی افزود: اجرای قانون تعرفه خدمات پرستاری، تعیین تکلیف پرستاران شرکتی و کمبود نیرو در بیمارستانها از نیازهای کادر درمانی است که در استان همدان نیز وجود دارد. 

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیگیر خواسته و مطالبات پرستاران هستیم گفت: در ایام کرونا از بیمارستان شهید بهشتی، آتیه، بعثت و سینا بازدید کرده و گوش شنوای گلایه های کارکنان بودیم و برای مرتفع کردن آنها تلاش می‌کنیم.

او تاکید کرد: پرستاران در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار گرفته اند و این کار را بر آسایش زندگی ترجیح داده اند که شایسته قدردانی است. 

حجت الاسلام فلاحی از پرستاری به عنوان مشاغل سخت یاد کرد و گفت: در این شرایط بهترین فرصت است تا کمبود نیروی پرستار را جبران کنیم.

در این آیین از نمایندگان جامعه پرستاری همدان به مناسبت روز پرستار قدردانی شد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha