بیش از ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات کرونایی در میاندوآب پرداخت شد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میاندوآب گفت: تاکنون ۱۶۰ میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال تسهیلات حمایتی دولت برای کسب و کارهای آسیب‌دیده از کرونا در این شهرستان پرداخت شده ‌است.

علی حبیبیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این میزان تسهیلات به هزار و ۳۹۸ طرح پرداخت و به اشتغال یک‌هزار و ۸۵۰ نفر کمک کرده است.

وی افزود: در مجموع ۲ هزار و ۹۳ واحد با اشتغال‌زایی ۲ هزار و ۸۸۸ نفر برای دریافت تسهیلات ناشی از کرونا در میاندوآب با تسهیلات درخواستی ۲۶۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال ثبت‌نام کرده‌ بودند.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میاندوآب‌ اظهار داشت: از این طرح‌ها، پنج طرح با اشتغال‌زایی ۱۱۴ نفر و با پرداخت ۱۳ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال محقق شده‌است.

با شیوع ویروس کرونا در کشور، تصمیم گرفته شد با اعطای تسهیلات از بیکار شدن دائمی افرادی که تحت تاثیر ویروس کرونا خانه‌نشین شده بودند، جلوگیری و از فرصت‌های شغلی حمایت شود.

پس از بررسی‌های انجام شده در ستاد ملی مقابله با کرونا و طبق اعلام بانک مرکزی، ۱۴ رسته اصلی با ۵۵ زیررسته که یک میلیون و ۲۰۰ بنگاه را دربر می‌گیرد، مشمول دریافت وام شناسایی شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha