شهادت سردار سلیمانی روح تازه‌ای به آزادی‌خواهان جهان داد

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کنگاور با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی موجب جان دوباره گرفتن محور مقاومت در کشورهای دنیا شده است، افزود: شهادت سردار سلیمانی روح تازه‌ای به آزادی‌خواهان جهان هدیه داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرماندار فرزاد الماسی روز شنبه در جلسه ستاد بزرگداشت سردار سلیمانی که در سرسرای فرمانداری برگزار شد، افزود: استفاده از نظرات و ایده‌های همه صاحب نظران و بخش‌های مختلف برای برگزاری مراسمی در خور شان نام و جایگاه حاج قاسم ضروری است و کسانی که ایده و طرح‌های خلاقانه در این زمینه دارند می‌توانند به دبیرخانه ستاد اعلام کنند.
وی با بیان اینکه در آستانه نخستین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی باید از همه ظرفیت‌های رسانه‌ای برای معرفی این مکتب بهره گرفت، خاطرنشان کرد: در ایام شهادت سردار سلیمانی در شهرستان برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی ویژه‌ای پیش بینی شده که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.
الماسی در پایان با اشاره به برنامه های پیش بینی شده این ستاد گفت: طرح کمک های مومنانه، نشست خبری، مسابقات فرهنگی و هنری، نوشتن دلنوشته به سردار دل‌ها و برگزاری مسابقات نقاشی از جمله برنامه های پیش بینی شده در این دهه است.
سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی المنهدس از فرماندهان مقاومت، پس از عمری مجاهدت بامداد روز ۱۳ دی ماه سال ۹۸ در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.   
شیوع ویروس کرونا که جهان را درگیر خود کرده، باعث محدودیت در برگزاری اجتماعات و برنامه های مردمی شده است و اغلب آیین ها در فضای مجازی برگزار می شود.
کنگاور با جمعیتی بالغ بر ۸۰ هزار نفر در ورودی استان کرمانشاه قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها