محدودیت‌های ۲ روزه بدون لحاظ رنگ‌بندی در استان سمنان اجرا می‌شود

سمنان- ایرنا- سخنگو و جانشین رییس ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان گفت: محدودیت‌های روزهای ۲۹ و ۳۰ آذر در استان بدون در نظر گرفتن رنگ‌بندی کرونایی شهرستان‌ها اجرا می‌شود.

به گزارش ایرنا، حبیب الله خجسته پور روز شنبه در حاشیه جلسه ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان تاکید کرد: با توجه به مصوبه ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا اصناف و مشاغل مختلف استان به جز گروه یک (۱) ، طی امروز و فردا ۲۹ و ۳۰ آذر حداکثر تا ساعت ۱۸ مجاز به فعالیت خواهند بود.‌

 وی ادامه داد: روزهای ۲۹ و ۳۰ آذر محدودیت تردد از ساعت  ۲۰ تا چهار صبح بدون در نظر گرفتن وضعیت رنگ بندی کرونایی در داخل تمامی شهرهای استان اعمال خواهد شد.

وضعیت رنگ‌بندی کرونا در استان سمنان

خجسته پور گفت: اکنون چهار شهرستان میامی ، مهدیشهر ، سرخه و آرادان در وضعیت زرد و چهار شهرستان سمنان ، شاهرود ، دامغان و گرمسار در وضعیت رنگ بندی نارنجی کرونایی قرار دارند.

وی گفت: دور کاری کارکنان دولت بر اساس شیوه نامه ها و بر اساس رنگ بندی های اعلام شده همچنان به قوت خود باقی است و تمامی مدیران استان در تمام ادارات و سامان های دولتی ملزم به رعایت دقیق آن می باشند.‌

سخنگو و جانشین رییس ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان از مردم قانونمند و اخلاق مدار استان خواست: همچون گذشته شهروندان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و همراهی با مجریان ستاد مدیریت مقابله با کرونا در کاهش میزان شیوع ویروس و مرگ و میر ناشی از ابتلا به بیماری کوود ۱۹ مشارکت کنند.

۱۱۲مورد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در استان سمنان از ظهر پنجشنبه تا ظهر جمعه شناسایی شد و مجموع آمار بیماران کووید ۱۹ در این استان از ابتدا تا به امروز به ۲۰ هزار و ۹۲ نفر رسید.

طبق گفته ظهر دیروز سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با فوت ۱۷۸ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی این بیماری در کشور به ۵۳ هزار و ۲۷۳ نفر رسید.

 به گزارش خبرنگار ایرنا، سیما سادات لاری با اعلام آخرین آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا در ایران افزود: در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر امروز (۲۸ آذر ۱۳۹۹) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی هفت هزار و ۱۲۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و هزار و ۸۵ نفر بستری شدند. با این حساب، مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به یک میلیون و ۱۴۵ هزار و ۶۵۱ نفر رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =