کمیته امداد سمنان ۲۰ هزار بسته معیشتی شب یلدا توزیع می‌کند

سمنان- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان گفت: ۲۰ هزار سبد معیشتی ویژه شب یلدا از سوی این نهاد در حال توزیع بین نیازمندان استان است.

به گزارش ایرنا، محسن مسعودیان راد روز شنبه به رسانه ها افزود: آیین آغاز توزیع ۲۰۰ بسته حمایتی ویژه شب یلدا در مرکز نیکوکاری و پایگاه بسیج مسجد عابدینیه سمنان برگزار شد و بسته ها در حال توزیع است.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه همدلی و مواسات رنگ و بوی تازه‌ای به جامعه بخشیده است، بیان کرد: مردم ایران اسلامی در رزمایش همدلی با وجود شرایط اقتصادی خلق حماسه کردند.

وی خاطرنشان کرد: توزیع ۲۰ هزار بسته ویژه یلدا برای خانواده‌های تحت حمایت و نیازمندان در حال توزیع است و برکت این جریان بیش از این تعداد است.

مسعودیان راد با اشاره به اینکه این کمک‌ها با یاد شهدا تلفیق شد و در شب یلدا مهمان شهدا هستیم خاطرنشان کرد: ارزش ریالی هر بسته حمایتی چهار تا چهار میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است که شیرینی، انواع میوه، شکلات، بسته‌های معیشتی شامل برنج، روغن، ماکارونی، سویا، گوشت، تخم‌مرغ و سایر مواد خوراکی است.

وی به فعالیت ۸۲ مرکز  نیکوکاری فعال در استان سمنان اشاره  و اضافه کرد: مراکز نیکوکاری استان سمنان  پیشخوان کمیته امداد هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان اظهار داشت: آنچه امروز به این رزمایش  زیبایی بخشیده است لبیک به ندای رهبری از سوی تمام اقشار مردم برای رفع نیاز جامعه است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =