۲۹ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۱۰
کد خبرنگار: 892
کد خبر: 84153185
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

ساعت ۱۸ پایان کار اصناف در لرستان

خرم آباد - ایرنا - رئیس اتاق اصناف لرستان گفت: با توجه به اعلام ستاد استانی مقابله با کرونا، فعالیت واحدهای صنفی در استان در روزهای شنبه و یکشنبه فقط تا ساعت ۱۸ مجاز است.

به گزارش ایرنا، منوچهر اسبکوه روز شنبه درباره این مصوبه و فعالیت اصناف تا ساعت تعیین شده افزود: براساس دستورالعمل ستاد ملی کرونا فعالیت‌های واحدهای صنفی کسب و کار اصناف به جز گروه‌های شغلی شماره یک در روزهای ۲۹ و  ۳۰ آذرماه تا ساعت ۱۸خواهد بود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه صاحبان اصناف از زمان شیوع کرونا همکاری خوبی برای اجرای محدودیت های کرونایی داشته اند و هر زمانی که محدودیت های جدیدی اعمال شد، همکاری کرده اند، انتظار می رود در محدودیت های یلدایی نیز همکاری خوب اصناف را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: با قرار گرفتن لرستان در وضعیت قرمز کرونایی و اعمال محدودیت های ۲ هفته ای نیز  صاحبان اصناف بهترین همکاری را در راستای تعطیل کردن واحدهای صنفی خود داشتند و به طور یقین صاحبان واحدهای صنفی این محدودیت ها را هم به خوبی اعمال و اجرا خواهند کرد.

در حال حاضر ۵۱ هزار واحد صنفی در لرستان فعالیت دارند که سهم خرم آباد از این واحدها ۱۷ هزار واحد است.

اکنون تمام شهرستان های استان لرستان بجزء شهرستان چگنی با وضعیت زرد، دیگر شهرستان ها در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

تا ۲۶ آذر ابتلای ۵۸ هزار و ۸۶۷ شهروند لرستانی به ویروس کرونا تایید شده است که از این تعداد یک هزار و ۲۴۸ نفر نیز جان باخته اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha