سرمربی اسبق نساجی : بازیکنان نساجی در حد لیگ برتر نیستند

ساری - ایرنا - سرمربی اسبق تیم فوتبال نساجی مازندران گفت : اکثر بازیکنان فصل جاری نساجی از لیگ یک به این تیم آمدند و در حد و قواره رقابت‌های لیگ برتر نیستند.

حسین مسگر ساروی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تحلیل شکست سنگین ۲ بازی اخیر تیم نساجی از جمله شکست روز گذشته برابر  مس رفسنجان تازه وارد لیگ برتر در ورزشگاه خانگی افزود : نساجی در فصل جاری رقابت های لیگ برتر  اکثر بازیکنان فصل قبلی و کادر فنی  خود را از دست داد و در مقابل نتوانست به دلیل مشکل مالی بازیکنان در حد بازیکنان اخراجی جذب کند .

نساجی پنجشنبه گذشته در ورزشگاه خانگی شهید وطنی قائمشهر میزبان مس رفسنجان بود که بازی را با نتیجه ۱ بر صفر به تیم مهمان واگذار کرد. شکست ۴ بر صفر نساجی هم هفته پنجم مقابل سپاهان در اصفهان رخ داد.

سرمربی اسبق نساجی گفت : هم اکنون اختلاف زیادی از لحاظ فنی بین بازیکنان فصل قبلی و جاری نساجی وجود دارد و باید کادر فنی نسبت به آماده سازی بیشتر این بازیکنان تلاش بیشتری داشته باشند تا این بازیکنان نیز به مرز آمادگی برسند.
مسگر ساروی توضیح داد : مشخص نبودن ۱۱ بازیکن فیکس نساجی در داخل زمین آن هم پس از گذشت ۶ هفته از رقابت های لیگ برتر به خاطر ضعف فنی بازیکنان است . در چنین شرایطی کادر فنی برای هر بازی باید بازیکنان جدیدی را برای مدیریت داخل زمین وارد بازی کند. این رویه نشان از اختلاف فنی بازیکنان با یکدیگر دارد و باید به نوعی جبران شود.
این کارشناس فوتبال مازندران اظهار داشت : هم اکنون نساجی در تمام پست ها ی داخل زمین اعم از دفاعی ، هافبک و خط حمله شادابی لازم را ندارد . تیم تا پایان نیم فصل اول هم نمی تواند بازیکن جدیدی را برای این پست ها جذب کند ، در نتیجه کادر فنی باید برای برطرف کردن نقاط ضعف بازیکنان در داخل زمین تلاش بیشتری انجام دهند.
مسگر ساروی  ۲ باخت اخیر نساجی برابر  سپاهان و مس رفسنجان را ناشی از ضعف فنی بازیکنان خط دفاعی این تیم دانست و خواهان به کار گیری بازیکنان با تجربه تر و جنگنده در خط دفاعی تیم شد.
دیدار دشوار هفته‌های پیش رو  
سرمربی اسبق نساجی شرایط تنها نماینده استان های شمالی در لیگ برتر را برای هفته های آینده سخت و دشوار توصیف کرد و گفت : نساجی در هفته های آینده ۲ بازی سخت را برابر پرسپولیس در قائمشهر و فولاد خوزستان دارد. اگر تغییراتی در سبک و سیاق بازی بازیکنان در این مدت ایجاد کند و روند گذشته را ادامه دهد ، قطعا نه تنها جایگاهش را در جدول که در دل هواداران نیز از دست خواهد داد.

بازی نساجی با پرسپولیس مربوط به دیدار لغو شده ۲ تیم در هفته پنجم است و با فولاد خوزستان هم در هفته هشتم رو به رو خواهد شد.

مسگرساوری نارضایتی هواداران نساجی از کادر فنی به خصوص پس از شکست برابر مس رفسنجان را طبیعی دانست و گفت : حداقل انتظار هواداران از نساجی در سه سال اخیر که این تیم در لیگ برتر حضور دارد، امتیازگیری در بازی های خانگی به خصوص در برابر تیم هایی مانند مس رفسنجان است. در گذشته نساجی در داخل زمین در برابر اکثر تیم های لیگ برتری حتی استقلال و پرسپولیس نیز امتیاز گرفت و  قطعا هواداران انتظار بر حقی دارند و باید کادر فنی و بازیکنان به این انتظارات با بازی خوب خودشان پاسخ مثبت بدهند.
وی افزود : البته شکست نساجی در برابر مس رفسنجان برای بسیاری از کارشناسان فوتبال استان و حتی کادر فنی غیر قابل پیش بینی بود ، در نتیجه هواداران باید این شرایط را درک کنند و یک مقدار دیگر صبوری به خرج دهند. نباید با طرح مباحث حاشیه ای ، فشار مضاعفی به بازیکنان و کادر فنی وارد شود.

 مسگر ساروی گفت : کادر فنی نساجی در فاصله بین ۲ بازی آینده یعنی بازی با پرسپولیس در پنجم دی و فولاد خوزستان روز ۱۰ دی ، تیم را از لحاظ فنی به مرز آمادگی خوبی برسانند تا بتوانند به خصوص در بازی خانگی برابر پرسپولیس نتیجه بگیرند و همه چیز به خیر و خوشی پایان یابد.
وی اضافه کرد : تصمیم ما به عنوان پیشکسوتان فوتبال استان ، حمایت تمام قد از تیم نساجی است و چنانچه کادر فنی تشخیص دهد که ما می توانیم برای رفع ضعف فنی در این تیم کمک کار باشیم، قطعا آماده خدمت به تیم استانمان هستیم و در غیر این صورت نیز برای موفقیت تیم دعا می کنیم.
تیم نساجی قائمشهر از ۶ بازی رقابت های لیگ برتر با کسب ۷ امتیاز در رده ۱۲ جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر قرار دارد. این تیم روز گذشته در هفته هفتم لیگ برتر در زمین خانگی خود برابر مس رفسنجان با نتیجه یک بر صفر شکست خورد که پس این شکست خانگی تعدادی از هواداران نساجی با حضور در درب خروجی ورزشگاه شعارهایی را علیه سرمربی و مدیرعامل این باشگاه سر دادند.
در حال حاضر وحید فاصلی سرمربی تیم نساجی مازندران را پس از رفتن محمود فکری به نیمکت فنی تیم استقلال تهران بر عهده دارد و در فصل جاری رقابت های لیگ برتر از ۶ بازی سه باخت ؛ دو برد و یک تساوی را به ثبت رساند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها