مسوولان نظام اسلامی به اهداف ملت وفادار و پایبند باشند

بندرعباس-ایرنا- امام جمعه میناب گفت: مسوولان نظام اسلامی با رعایت وحدت و انسجام به اهداف ملت وفادار و پایبند باشند.

 حجت‌الاسلام محسن ابراهیمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میناب بابیان اینکه می‌بایست در همه زمینه‌ها قوی بوده و اعتماد به دشمن نکنیم، ابراز داشت: اتحاد و انسجام ملی را همگان به‌ویژه سران سه قوه باید حفظ کنند حرفت‌های وحدت‌شکن نباید در این روزگار زده شود و اختلافات را با مذاکره حل کرد.

وی با اشاره به دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب با اعضای برگزار کنندگان مراسم سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی افزود: معظم له فرمرمودند سردار سلیمانی همواره مردمی، قهرمان ملت و امت، تبلور ارزش‌های ایرانی، دارای شجاعت و معنویت بود که زندگی و شهادت او سیلی محکمی به دشمنان زد.

وی ابراز داشت: در مراسم بزرگداشت این شهید می‌بایست ظرفیت‌های مردمی، فرهنگی و اقدامات مبتکرانه به‌کارگیری شود و در شهرستان نیز افراد علاقه‌مند به همکاری حق این شهید را به‌اندازه بضاعت ادا کنند. 

امام‌جمعه میناب تصریح کرد: مسوولان تا جایی که می‌توانند باید به اهداف ملت وفادار و پایبند باشند زیرا در شرایطی که دشمنان انواع و اقسام شرارت را بر ما می‌کنند دوگانگی و دو جور حرف زدن در کشور معنا ندارد چراکه حرف‌های دشمن‌شاد کن پیام خوبی ندارد.

ابراهیمی خاطر نشان کرد : برای توسعه علمی و آموزشی اشتغالزایی در حوزه شرق هرمزگان راه اندازی دانشگاه جامع مکران است و تأسیس شعبه دانشگاه علوم‌پزشکی در میناب جای تقدیر دارد ولی حوزه شرق به توسعه علمی جامع نیاز دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha