قهرمانی تیم پومسه ناشنوایان ایران در مسابقات مجازی آزاد جهان

تهران - ایرنا - مسابقات پومسه آزاد جهان به صورت مجازی با حضور ۱۰ کشور برگزار شد و پومسه کاران ناشنوای ایرانی موفق شدند عنوان قهرمانی این رقابت‌ها را از آن خود کنند.

این دوره از مسابقات با حضور ایران، کره جنوبی، یونان، روسیه، ترکیه، آلمان، تایلند، مکزیک، اوکراین و اندونزی برگزار شد و تیم ملی ایران در بخش پومسه انفرادی با مجموع ۶ ورزشکار در بخش زنان و مردان و تیمی مشترک (پیر) به مصاف حریفان رفت.

در پایان این مسابقات تیم ایران با کسب چهار مدال طلا، یک نقره و دو برنز عنوان نخست را از آن خود کرد  و تیم های کره‌جنوبی با یک طلا یک نقره و یک برنز و روسیه و یونان هر کدام با یک نقره و یک برنز به ترتیب عنوان دوم و سومی مشترک را بدست آوردند.

براساس این گزارش و با معرفی کمیته برگزاری مسابقات در بخش زنان و رده سنی زیر ۳۰ سال، ‌مریم خدابنده صاحب مدال طلا شد و زهرا ابراهیمی در جایگاه سوم قرار گرفت.

🟥 همچنین در رده سنی بالای ۳۰ سال فاطمه زارع صاحب مدال طلا شد و در بخش مردان زیر۳۰ سال نیز محمود اکبری به نشان طلا رسید و در رده سنی بالای ۳۰ سال حسین کرمی در جایگاه سوم گرفت.

در بخش تیمی (پیر) نیز محمود اکبری حمیدی و زهرا ابراهیمی بر سکوی نخست قرار گرفتند و مرتضی رضا صفت و مریم خدابنده صاحب مدال نقره این دوره از رقابت‌ها شدند.

غلامرضا عزیزی رییس انجمن، محسن سلطانی دبیر انجمن و پریسا خانی و مهدی صمدیان تبار به عنوان سرمربی زنان و مردان پومسه رو ایرانی را به عهده داشتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha