رقابت های لیگ دسته یک هندبال مردان کشور در لارستان آغاز شد

لارستان – ایرنا- رقابت های هندبال لیگ دسته یک باشگاه های کشور رده سنی بزرگسالان در گروه ج، جمعه در سالن خالی از تماشاگر رزمی پوش شهر لار آغاز شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان گفت: این رقابت ها به مدت یک هفته در شهر لار برگزار خواهد شد و دو تیم برتر این دوره از رقابت ها، جواز حضور در لیگ برتر هندبال مردان کشور را کسب می کنند.

محمد حسن طیبی اظهار داشت: ۲۴ تیم در رقابت های لیگ دسته یک کشور حضور دارند که در گروه ج این رقابت ها تیم های میناب، خرم آباد، دانشگاه آزاد خاتم یزد، رعد پدافند و آروین مهرشهر شهرکرد با تیم هندبال لار هم گروه هستند.

در نخستین دیدار این گروه تیم آروین مهر شهرکرد و میناب به مصاف هم رفتند.

همچنین در دیگر دیدارهای روز نخست این رقابت ها به ترتیب ساعت ۱۵:۳۰ و ۱۸:۳۰ دقیقه تیم های رعد پدافند با خرم آباد و تیم هندبال لارستان میزبان مسابقات با دانشگاه آزاد خاتم یزد با هم دیدار خواهند کرد.

شهرهای سبزوار و دهشت نیز دیگر میزبانان مرحه نخست رقابت های هنبدال لیگ دسته یک باشگاه های کشور هستند که مسابقات به صورت همزمان در این مناطق برگزار ده است.

طیبی بیان کرد: تیم هندبال لارستان نیز که ظرف یک ماه پیش تاکنون تمرینات فشرده خود را آغاز کرده بود با آمادگی کامل در این مسابقات که اولین حضور جدی آنها پس از یک دهه رکود بوده است نیز حضور یافته است.

شهرستان لارستان دارای بیش از ۵۰ هیات ورزشی در رسته های مختلف در قالب حدود هشت هزار ورزشکار ساماندهی شده است.

این شهرستان با جمعیت بیش از ۲۳۰ هزار نفر به مرکزیت لار در فاصله حدود ۳۸۰ کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha