۲۷ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۳۴
کد خبرنگار: 1026
کد خبر: 84152145
۰ نفر

برچسب‌ها

سرمربی نساجی : تمرکز نداشتیم، باختیم

ساری - ایرنا - سرمربی نساجی مازندران عدم تمرکز بازیکنانش را عامل اصلی باخت تیمش در بازی خانگی برابر مس رفسنجان در قائمشهر اعلام کرد و گفت : تمرکز نداشتیم ، باختیم.

به گزارش ایرنا ، وحید فاضلی شامگاه پنجشنبه در کنفرانس خبری پس از باخت تیمش برابر مس رفسنجان در قائمشهر از نحوه بازی برخی از بازیکنانش انتقاد کرد و افزود : باید نسبت به حضور برخی بازیکنانم در زمین در هفته های آینده تجدید نظر کنم، چرا که آنها نتوانستند از موقعیتهایی که ایجاد می شد ، بدرستی استفاده کنند.
وی گفت : به هر حال باید نقاط ضعف تیم را به عنوان مسئول کادر فنی بر طرف کنم تا بار دیگر در جدول رقابت ها به جایگاهی که در شان نساجی مازندران است ، برسیم و دل هواداران خود را به دست بیاوریم.
سرمربی نساجی مازندران اظهار داشت : بازیکنان ما باید بدانند که پیراهن یک تیم بزرگ با هوداران پرشمار را بر تن دارند و برای سربلندی این تیم باید تلاش بیشتری داشته باشند و قطعا برای رسیدن به آنچه که خواست هواداران و باشگاه است، دشواری زیادی پیش رو داریم.
فاضلی اضافه کرد : با گذشت چند هفته از آغاز فصل ، تیم های رقیب ما نیز از آمادگی بهتری نسبت به روزهای اول مسابقات لیگ برخوردار شدند و از این پس تیم هایی موفقند که با تمرکز و آمادگی بیشتر وارد زمین شوند و دستورات فنی را بدرستی در زمین پیاده کنند.
وی نقد خبرنگاران در باره عدم جنگندگی بازیکنانش در زمین را تایید کرد و اظهار داشت : بازیکنان ما بدون توپ جنب و جوش خوبی در داخل زمین دارند ، ولی به محض این که توپ به آنها می رسد، دستپاچه می شوند. اینها نشانه هایی از عدم تمرکزشان است که در حیطه وظایف کادر فنی است تا این مشکلات را بر طرف کند.
انتقاد از وقت‌کشی تیم مس 
سرمربی نساجی مازندران همچنین از آنچه که " وقت کشی " تیم میهمان پس از زدن گل در اواخر نیمه اول نامید ، انتقاد کرد و افزود : تیم رقیب پس از این که گل اول را وارد دروازه ما کرد، حدود ۱۵ دقیقه وقت کشی داشت و این به ضرر تیم ما تمام شد.
وی ادامه داد : متاسفانه داوران نیز به نظر می رسد با این حربه تیم رقیب همراهی می کنند و حتی یک تذکر به آنها ندادند و این اتفاقات زیبنده فوتبال ما نیست و امیدواریم که داوران به این نکات نیز در بازی ها توجه داشته باشند.
فاضلی همچنین در این کنفرانس خبری بابت شکست تیمش برابر مس رفسنجان از تمام هواداران تنها نماینده شمال کشور در لیگ برتر عذرخواهی و ابراز امیدواری کرد که نساجی بتواند در بازی های آینده نتیجه بهتری را کسب کند و دل هواداراتش را نیز به دست آورد.
وی گفت : چند ده هزار هوادار نساجی مازندران در منزل بازی را تماشا کردند و انتظار باخت تیمشان را برابر مس رفسنجان نداشتند، ولی این حادثه رخ داد و تمام مسوولیت این شکست را به عنوان مسوول کادر فنی بر عهده می گیریم و برای رفع مشکل فنی تیم تلاش مضاعفی خواهم کرد.

تیم نساجی مازندران در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران عصر امروز در ورزشگاه خانگی خود در قائمشهر با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. نساجی با انجام ۶ بازی و کسب ۷ امتیاز از رده دهم  با احتساب گل شماری به رده دوازدهم سقوط کرد.
این تیم مازندرانی از سری بازی های عقب مانده هفته پنجم لیگ برتر پنجم دی ماه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم پرسپولیس تهران است و پس از آن دهم دی ماه باید در خوزستان به مصاف فولاد آن شهر برود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها