نایب قهرمانی استقلال، رویاهای رسن و النصری که دست‌بردار نیست

تهران- ایرنا- روشنایی بیست و هفتمین روز آذرماه سال ۱۳۹۹ در حالی جای خود را به تاریکی شب داد که سرویس ورزشی اخبار متنوعی از ورزش ایران و جهان را برای مخاطبان خود در خروجی قرار داد.

به گزارش روز پنج‌شنبه ایرنا، اگر بخواهیم مهمترین محورهای خبری روز پنج‌شنبه بیست و هفتم آذرماه را دسته بندی کنیم باید گفت بخش زیادی از این اخبار پیرامون فینال لیگ قهرمانان آسیا در گردش بود. فینالی که یک پای آن نماینده ایران و در سوی دیگجر اولسان هیوندای کره جنوبی قرار دارد.

در این روز سوای تمام حمایت‌های داخلی از سرخپوشان پایتخت «عبدالرحمن الجاسم» دارو قطری به عنوان قاضی لیگ قهرمانان انتخاب شد. متن کامل این خبر در لینک آمده است. 

گزارش تحلیلی با تیتر «برسد به دست یحیی و پرسپولیسی‌ها؛ چگونه و چه زمانی به اولسان گل بزنید؟» از دیگر مطالبی بود که سرویس خبری ایرنا برای حمایت از نماینده کشورمان در فینال منتشر کرد. متن کامل این گزارش را با هم می خوانیم.

«همه منتظر قهرمانی پرسپولی هستند عنوان مصاحبه‌ای بود که به نقل از حسین عبدی بازیکن سابق این تیم در خروجی خبر اترنا قرار گرفت. متن کامل مصاحبه عبدی در لینک خبر آمده است. 

ناصر محمدخانی از پیشکسوتان پرسپولیس با هشدار به بازیکنان این تیم عنوان کرد:  اگر بازیکنان پرسپولیس می‌خواهند قهرمان آسیا شوند باید در فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر اولسان هیوندای کره‌جنوبی با تمام قوا بجنگند. لینک مصاحبه محمد خانی 

مصاحبه بشار رسن بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس با سایت فیفا و سید جلال حسنی کاپیتان این تیم با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از دیگر مطالبی بود که به بازی بزرگ روز یکشنبه اختصاص داشت.

در کنار مطالب خبری و حمایتی گروه ورزش ایرنا از نماینده ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا چند خبر مهم نیز از اردو استقلال تهران در خروجی این خبرگزاری قرار گرفت. غیبت شجاعیان و عارف غلامی در دیدار برابر ذوب‌آهن اصفهان از مهمترین این اخبار بود. 

همچنین در این روز «حسین کاظمی» پیشکسوت استقلال اعلام کرد که این تیم می‌تواند عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور را از آن خود کند. متن مصاحبه کاظمی

«فیفا ۲ پرونده شکایت از استقلال را مختومه اعلام کرد» عنوان خبری بود که استرس ناشی از محرومیت توسط فیفا را از هواداران استقلال دور کرد. متن کامل این خبر را با هم می‌خوانیم. 

بخش دیگر اخباری فوتبالی ایرنا به لژیونرها اختصاص داشت. تمجید سایت روسی از سردار آزمون مهاجم ملی‌پوش کشورمان یکی از مهمترین اخبار این روز بود که در لینک زیر منتشر شده است. 

هر چند که سایت‌های روسی عملکرد آزمون را مثبت و چشمگیر می‌دانند اما از ترکیه خبر رسید که «مجید حسینی» در لیست خروجی باشگاه ترابزون قرار گرفته است.

کسب عنوان سومی لیگ برتر کشتی آزاد توسط هیات کستی قائمشهر یکی از مهمترین خبرهای منهای فوتبال ایرنا در روز بیست و هفتم آذرماه بود. متن این خبر در  لینک  آمده است. همچنین بازار بزرگ ایران با غلبه بر استقلال تهران توانست به عنوان قهرمانی لیگ برتر کشتی آزاد دست پیدا کند. متن کامل خبر در لینک آمده است. 

بنا بر اعلام فدراسیون تیراندازی با کمان، لیگ تیراندازی با کمان، یادواره شهدای سلامت آغاز شد. در این روز به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مسابقات در ماده کامپوند و به میزبانی آکادمی راد هفته‌های اول و دوم برگزار شد.

«المپیک توکیو تاریخی و ماندگار خواهد بود» عنوان خبری به نقل از توماس باخ رییس کمیته بین‌المللی المپیک بود که به شائبه‌ها در زمینه احتمال لغو مسابقات توکیو پایان داد. متن کامل این خبر در لینک آمده است. 

AFC درخواست کاس را برای تعویق فینال لیگ قهرمانان آسیا نپذیرفت

براساس اعلام یک خبرنگار سعودی کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) به درخواست دادگاه حکمیت ورزش (کاس) مبنی بر امکان تعویق فینال لیگ قهرمانان آسیا بدنبال شکایت باشگاه النصر در مورد امکان تخلف پرسپولیس پاسخ منفی داد. متن خبر را اینجا بخوانید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

سرخط اخبار ورزش