پرواز تهران به شیراز بدلیل نقص فنی در فرودگاه اصفهان به زمین نشست

اصفهان - ایرنا - مدیر روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان گفت: پرواز شماره ۰۳۸ شرکت هواپیمایی کاسپین از تهران به مقصد شیراز بدلیل نقص فنی در اصفهان به زمین نشست.

محمدحسین عمادی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این پرواز ساعت ۱۳ و ۲۰ دقیقه امروز بدلیل نقص فنی در فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست.

وی با بیان اینکه برای مسافران این هواپیما هیچ مشکلی پیش نیامد، اظهار داشت: مسافران این پرواز ساعت ۱۳ و ۵۵ دقیقه امروز با هواپیمای جایگزین، فرودگاه اصفهان را به سمت شیراز ترک کردند.

عمادی خاطرنشان کرد: فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان یک فرودگاه احتیاطی به شمار می‌رود و خلبان می‌تواند در صورت نقص فنی با کسب اجازه در این فرودگاه فرود آید.

دوازدهم آذر امسال نیز پرواز شماره ۱۰۵۳ شرکت هواپیمایی ماهان از تهران به کرمان بدلیل نقص فنی در اصفهان به زمین نشست و مسافرانش با هواپیمای جایگزین عازم مقصد شدند.

فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان دارای ۲ باند به طول چهار هزار و ۳۹۷ متر و عرض ۴۵ متر با ۲۰ جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.

این مرکز، فرودگاه کمکی اول یا دوم بیش از ۹۰ درصد از پروازهای داخلی کشور و کمکی اول برای همه پروازهای استان تهران است و بعنوان فرودگاه کمکی همه پروازهای داخلی و خارجی استان تهران محسوب می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها